Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
RS - opinia Kiedy widziałem doskonałe oceny Pana Michała, zastanowiałem się, czy to...
~RS
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 grudnia 2022

Zbyszek - opinia Pełen profesjonalizm ze strony Pana Michała. Kontakt, punktualność, rzeczowe...
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 grudnia 2022

Zbyszek - opinia Zleciłem panu Michałowi test szczelności i termowizję nowo budowanego domu....
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Zleciłem badanie termowizyjne 50 m2 mieszkania na jednym z gdańskich osiedli....
~Łukasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Rzadko spotykany pełen profesjonalizm. Pan Michał punktualny,...
~Magda
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Julia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług pana Michała. Jest to człowiek o dużej...
~Julia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Adrian M - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Doskonała jakość usługi, a samo badanie kamerą...
~Adrian M
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Szczegółowy audyt . Miła i dokładna praca. Bogata wiedza na temat termowizji,...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 grudnia 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Usługa została wykonana w pełni profesjonalnie. Jestem pod wrażeniem...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty W naszym mieszkaniu pojawił się grzyb. W poprzednich latach nie mielismy...
~Natalia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonego badania. Dobry kontakt,...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu z jaką przeprowadzone zostało badanie...
~Karolina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 stycznia 2021

DD - opinia wątek zamknięty Super fachowa opinia ! Bardzo polecam
~DD
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Krystian - opinia wątek zamknięty obsługa i jakość na wysokim poziomie
~Krystian
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

A. - opinia wątek zamknięty Wszystko bardzo sprawnie i terminowo! Pan Michał bardzo metodycznie i na...
~A.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 grudnia 2020

Marcin Rudzki - opinia wątek zamknięty Zaprosiłem Pana Michała ze względu na dziwne przewiewy w dopiero co...
~Marcin Rudzki
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem usługi wykonanej przez pana Michała. Zostało...
~Adam
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Badanie termograficzne domu jednorodzinnego zostało przeprowadzone bardzo...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

Jarek - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług. Robiliśmy blower door test i termowizję....
~Jarek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Pan Michał posiada bardzo dużą wiedzę i chętnie się z...
~Paweł
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry