Widok

Tesoro Ivory Residences

Ogrody Tesoro Temat dostępny też na forum:
Resoro Ivory Residences to unikatowa oferta na rynku deweloperskim. Jest to pierwszy w Polsce tak ekskluzywny zespół rezydencji.

Kompleks usytuowany jest na przedmieściach Gdyni - w Suchym Dworze. W bezpośrednim otoczeniu rezydencji znajduje się Nadmorski i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Do nadmorskiej plaży jest stąd zaledwie kilka kilometrów. Lokalizacja sprawia także, że można stąd szybko ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

architektura to rzecz gustu

jak dla mnie cygańskie pałace. Ale zbudowane nader solidnie i ze świetnych materiałów. Natomiast zupełnie śmieszy bajanie w folderach o parku w angielskim stylu i pięknej okolicy. Jak nie patrzał mamy 4 hektary łysego wygonu na wygwizdowiu, otoczonego przez slumsy - Dąbka, Pucka i Dębogórze... .
popieram tę opinię 68 nie zgadzam się z tą opinią 39
No nie zgodzę się. Według mnie wszystko jest starannie dopasowane i dobrane. Na pewno nie są to żadne cygańskie pałace, ja uważam, że to godne odwzorowanie osiemnasto i dziewietnastowiecznego klasycyzmu w architekturze. Ogrody są naprawdę bardzo przemyślane i stylowe, na kształt dawnych angielskich. Wiadomo, że architektura to rzecz gustu, jednak nie rozumiem dlaczego nazywasz je cygańskimi pałacami? Żebyś może zmienił swoje zdanie zostawiam link do filmiku, który zapiera dech w piersiach. http://www.youtube.com/watch?v=zbMWPYNRBaA
Zobacz i powiedz, czy zmieniło się Twoje zdanie :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 14
Rozumiem każdy ma swój gust ale te rezydencje po prostu zachwycają bez dwóch zdań , luksus w każdym calu . Dodatkowa zaleta usytuowanie w okolicach morza w przepięknym zaciszu , jednym słowem bajka !
Jak można nie pochodzić takich rezydencji ? : http://tsinvest.pl/pl/tesoro-ivory-residences/rezydencje-etap-1
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

masakra

Jako mieszkaniec mieszkanka w bloku najlepiej byłoby gdybyś zamilknął .Możesz sobie jedynie pomarzyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
uwazaj lepiej na tych skumsach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strzał w dziesiątkę

Jak dla mnie perfekcja i luksus w każdym calu , bardzo dobre położenie , w przepięknym krajobrazie i harmonijnej ciszy , nie rozumiem opinii Pana powyżej ale fakt rzecz gustu , generalnie na mnie wykonały wielkie wrażenie , styl jak najbardziej na plus : , no i przede wszystkim jedyne takie rezydencje w Polsce ;)
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 34

Strzal raczej w glowe a nie w 10 kr

Zamiast strzalu w 10, to raczej trzeba wyskoczyc z 10 mln bo na tyle wyceniane sa owe palace w poblizu slumsow pogorza. Szczegolnie fajny klimat kolo sporzywczaka na rondzie. Generalnie porazka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

ależ slusmy, hohoho

Z tymi slumsami to nie przesadzaj. Wprawdzie koło spożywczaka jest dom socjalny, ale wokół normalne domy, również te całkiem okazałe, szkoła i normalny świat. Ten dom socjalny nie ma absolutnie wpływu na mieszkanie np. w pobliskich blokach, a co dopiero na osiedlu Tesoro. I nie mów, że się tamtędy boisz przechodzić :) Zresztą tam się nic nie dzieje. Jedynie, co faktycznie mogłoby przeszkadzać, to działki z domami tymi nieco tańszymi, które sąsiadują bezpośrednio z boiskiem, czy chodnikiem. Tu faktycznie można powiedzieć, że nie po to się kupuje dom w takim miejscu, by ktoś prawie pod oknem kopał piłkę, czy wydzierał mordę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kto współpracował z grupą TS Invest?

Czy ktoś już współpracował z grupą TS Invest? Czy warto inwestować w te luksusowe rezydencje?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 25
Dużo się zmieniło od 2011 roku i przez 4 lata park rzeczywiście wygląda jak angielski
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 4

Milionerzy

Czyli państwo S. będą zamieszkiwać obok szarakow??? Cóż za spadek ekskluzywnosci... Nie udało sie sprzedać niszczejacych od prawie 10 lat pałaców, to zagescimy przestrzeń i wprowadza się nowobogadzcy ;) czy pracownicy z prowadzonych przez S. firm otrzymają rabat, co najmniej 30%?? Może wtedy coś się sprzeda.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 27

A kto to są państwo S.? Na razie mniejsze działki stoją w oddaleniu od pałaców.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie co powstanie na reszcie terenów? Trochę wyobrażam sobie, że gdyby tzw. apartamentowce, mogłoby zrobić się gęsto i mało kameralnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne miejsce

Lokalizacja na pewno bardzo dobra. Co do architektury kwestia gustu - ja osobiście wolę nowoczesną ale już na przykład moja żona lubi taki klimaty historyzujące.. Ważne by było solidnie wykonane i by z czasem pod nosem był jakiś dobry sklep spożywczy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Deweloper

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy chodzi o osoby z tzw. biura? Mam w tej sprawie jak najgorsze doswiadczenia. Z autopsji polecam kontakt poprzez adwokata . To znacznie ułatwi pózniej sprawe .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

neobarokowe balustrady w polu kapusty. uwielbiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry