Widok

Testy alergiczne

Jestem bardzo zawiedziona niską jakością usług, brakiem profesjonalizmu oraz wysoce niekompetentnym podejściem do klienta. Testy zostały przeprowadzone ampułkami z odczynnikami, wśród których były potłuczone ampułki, zaklejone taśmą lub bez odczynnika. Pani obsługująca bez skrępowania prosiła klientów o pomoc w prowadzeniu testów bez zachowania żadnych zasad bhp oraz o odbieranie telefonów od innych klientów. Wyniki badania nie były rzetelne, gdyż pani zapisywała je dopiero po 90 próbach a nie na bieżąco. Testy kosztowały 150zł, z czego ja osobiście powinnam otrzymać zwrot przynajmniej 50%, gdyż przez ponad godzinę obsługiwałam 3 osoby i odbierałam telefony. W rozmowie z personelem o niskiej jakości usług, zostałam potraktowana lekceważąco. Czystość toalety i wyposażenie pozostawia wiele do życzenia.
Moja ocena
oferta: 4
 
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przydatna opinia. Moja córka jest chora na astmę. Zastanawiałam się nad skorzystaniem z usług tej placówki, ale już wiem, że byłoby to wyrzucenie pieniędzy ( "filantropką" nie jestem). Pocieszające jest to, iż są osoby, które dzielą się doświadczeniem i robią to w rzetelny sposób. Dziękuję Tobie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo wybaczcie, ale takie rzeczy robi się w sprawdzonych placówkach medycznych, a nie u "Pani Kasi" która zrobiła kurs na szkoleniach z UE. Taka jest prawda. Warto poczytać tutaj: http://alergikus.pl/blog/?p=34 i później stwierdzicie, że wcale nie jest to ściemą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry