Widok

The Towers - co o tym myślicie?

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Był ktoś już w tej nowej restauracji w SeaTowers w Gdyni? Szukam czegoś ciekawego, nowego żeby wybrać się z dziewczyną... Widziałem ich ulotki, na zdjęciach wnętrze wygląda dość ciekawie... nowoczesne, stylowe... do tego włoskie jedzenie... zapowiada się ciekawie :))))

Mają chyba tylko problem ze stroną internetową: www.thetowers.pl :
STRONA THETOWERS.PL ZOSTAŁA WYŁĄCZONA Z POWODU BRAKU PŁATNOŚCI!! ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo ciekawy post-szczególnie dotyczący WYŁĄCZONEJ strony????? strona DZIAŁA Z TEGO CO WIDZĘ a jeśli komuś wydawalo się żartem wylączenie jej na pare godzin+ jakiś oszalamiający napis o braku platności na pewno poniesie za to konsekwencje;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie byl do ciebie post "trifku"-Tobie i dziewczynie mogę śmialo polecić lokal-w w szczególności w sobotę, czyli 21ego,na bardzo sympatyczny wieczór przy dźwiękach Modern Jazzu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pizze są na grubym cieście? :)
co polecacie?

co do konsekwencji to nie wiadomo... zależy co faktycznie zaszło pomiędzy tymi firmami.. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie interesuje mnie co zaszlo pomiedzy firmami:-) zadna z nich nie jest moja.. pizze jadlam -jest na cieńkim ciescie-jak we wloszech

http://www.klubowa.pl/mailing/170/index.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a toalety? pachnące i czyste chociaż?
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyściutkie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję, mademoiselle. niedługo wjadę tam na białym rumaku niczym wieniawa-długoszowski. renata dancewicz, która akurat z kondradem (co u góry ma u was apartament wykupiony) będzie miłe chwile spędzać, spojrzy na mnie swoimi smutnymi oczyma. i odjedziemy razem. na spotkanie z przeznaczeniem w noc ciemną i bezgwiezdną. tak...
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomarzyć zawsze można...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekaj... do kibla wjedziesz na białym rumaku???
czy, jak zwykle, asertywność mi umysł zmąciła? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiesz, że ja nie pamiętam jak o te kible pytałem? buhahaha
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, no głupoty juz piszę
jeszcze ktoś mi się do gardła rzuci, że przyzywam dmuchawce latawce leniwce, lżąc na odlew resztę społeczności
wery fany

a tak swoją drogą, fajnie jest mieć takiego obrzydliwie zadymionego, z drogim piwem, scruffiego blisko domu. zawsze to jakaś forma re+socjalizacji. tak szybko człowiek dziczeje w samotności, szybciej niż bezpański kot we wrzeszczańskim lesie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie śpij jeszcze, napiszę coś
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie udało się. przez chwilę nawet pomyślałem że jakiegoś bana dostałem. to spokojnej nocy życzę. opowiem przy okazji. hej
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry