Odpowiadasz na:

Swietny film

Świetny film, na rozrywkowy wypad do kina, ogólnie widowiskowa rzecz, chyba lepszy niźli Avengesr. Pod pewnymi względami, czuć tutaj powiew świeżości, a napewno humor. Dla mnie bomba. :)

Świetny film, na rozrywkowy wypad do kina, ogólnie widowiskowa rzecz, chyba lepszy niźli Avengesr. Pod pewnymi względami, czuć tutaj powiew świeżości, a napewno humor. Dla mnie bomba. :)

zobacz wątek
8 lat temu
~zz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry