Odpowiadasz na:

Wielka szkoda

Witajcie, wczoraj byłem na tym filmie i szok. Mega słaby film . Jak dla mnie za dużo sfc i tych statków kosmicznych itd. Jednak jak on był bardziej osadzony na płaszczyźnie Ziemia-Asgard było...

Witajcie, wczoraj byłem na tym filmie i szok. Mega słaby film . Jak dla mnie za dużo sfc i tych statków kosmicznych itd. Jednak jak on był bardziej osadzony na płaszczyźnie Ziemia-Asgard było lepieh. Przekombinowali niestety

zobacz wątek
8 lat temu
~Ski

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry