Wielka szkoda
Witajcie, wczoraj byłem na tym filmie i szok. Mega słaby film . Jak dla mnie za dużo sfc i tych statków kosmicznych itd. Jednak jak on był bardziej osadzony na płaszczyźnie Ziemia-Asgard było...
Witajcie, wczoraj byłem na tym filmie i szok. Mega słaby film . Jak dla mnie za dużo sfc i tych statków kosmicznych itd. Jednak jak on był bardziej osadzony na płaszczyźnie Ziemia-Asgard było lepieh. Przekombinowali niestety
zobacz wątek