Odpowiadasz na:

Majlepszy z seri Marvella.

Z tak słabej fabuły jak superbohaterowie wycisnąć tyle humoru, z doskonałymi zdjęciami i świetną muzyką. Majstersztyk. Lata 80te w modzie. Ps. Oglądałem z napisami po czym poszedłem z dzieckiem na... rozwiń

Z tak słabej fabuły jak superbohaterowie wycisnąć tyle humoru, z doskonałymi zdjęciami i świetną muzyką. Majstersztyk. Lata 80te w modzie. Ps. Oglądałem z napisami po czym poszedłem z dzieckiem na dubbing. 2 różne filmy. Dubbing był cenzurowany przez kościół, bo inaczej nie jestem w stanie tego syfu wytłumaczyć.

zobacz wątek
8 lat temu
~free

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry