Titanium Dental

Stomatolodzy Implanty Protetycy Ortodonci Chirurdzy

Gdańsk, Stefana Drzewieckiego 9/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elzbieta - ocena Witam Chciałbym się podzielić swoją opinią po wizytach w Dental Titanium....
~Elzbieta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 lutego 2024

Karolina - opinia Człowiek tygodniami nastawia się na zabieg usuwania ósemek, który już kiedyś...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Maria Sadowiak - opinia wątek zamknięty Moja pani doktor stomatolog wysłała mnie do pana dr Stróżyka w celu...
~Maria Sadowiak
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 listopada 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Trafiłam przez przypadek, bo inna klinika która spartoliła mi zęba kazała...
~Aga
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

LM - opinia wątek zamknięty Pełen szacunek za fachowość, podejście i cierpliwość do dorosłego dziecka z...
~LM
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Arecki - opinia wątek zamknięty Z usług Titanium korzystam od początku powstania gabinetu wszystko zawsze na...
~Arecki
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 grudnia 2019

Gosia - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Bardzo wysoka jakość wykonywanych usług. Dr. Marcin...
~Gosia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Sylwia O. - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona :) Titanum Dental zrobil na mnie wrażenie juz od progu,...
~Sylwia O.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie przeprowadzona usługa pod każdym względem. Serdecznie...
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 października 2019

Łukasz - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalny gabinet, wszystko na miejscu, implant wszczepiony przez...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Zadowolony jestem wątek zamknięty Praca profesjonalistow na najwyzszym poziomie. Dzieki nim nie wstydze sie...
~Jan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pracy dr Marcina. Zdecydowanie polecam
~Renata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Łukasz - opinia wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa z wysoką dbałością o komfort pacjenta; gorąco...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Wiesia - opinia wątek zamknięty Miałam wszczepiony implant przez dr Leszka. Zabieg bezstresowy, bezbolesny....
~Wiesia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam, profesjonalnie i bez stresu
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie.
~Rafał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Wes - opinia wątek zamknięty Długo meczylem się z źle zrobionymi zębami. Dzięki dr Leszkowi wszystko teraz...
~Wes
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo mile doswiadczenie :) od doradztwa po wykonanie, serdecznie polecam!
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Natalia - opinia wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie! W rękach lekarzy czuje się bezpiecznie!...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Ewelina N. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. polecam
~Ewelina N.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry