Widok

Tk Maxx Matarnia

Co powiecie o tym sklepie słyszałam różne opinie ale nie wiem czy warto się tam wybierać specjalnie obecnie mieszkam dość daleko stad moje pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli ktoś lubi chodzić po lumpeksach to powinien się tam ondaleźć, ciuchy niby są markowe tzn. są na pewno jak dla mnie drogo i tak ponieważ nie kupuje ciuchów tylko ze względu na metkę, dlatego dla mnie nie ma to znaczenia czy jest to frima x czy y, więc uważam, że to mimo wszystko drogi sklep...

miałam okazję być tam kilka razy kiedy sklep został otwarty, bywałam potem jeszcze sporadycznie, i często widziałam te same ciuchy na wieszakach które były wcześniej,

trzeba mieć czas żeby ogarnąć ten sklep, po prostu lubić takie zakupowe szaleństwo i szukanie,

osobiście nic tam nie kupiłam, zawsze była kolejka do kasy, która odstraszała, kolejka do przymierzalni,

czułam się tam nie swojo,

ale myślę, że nie należy się zbytnio sugerować moją opinią, każdy sam powinien to sprawdzić, każdy lubi coś innego...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sklep jest OK. Wybrałam naprawdę bardzo bobrej jakości towar. Kolejka do kasy pomimo że wygląda na długa porusza sie bardzo szybko i sprawnie. Można kupić towar który Ci sie podoba przymierzyć spokojnie w domu a na zwrot masz 2 tygodnie. Niejednokrotnie tak robiłam i nigdy nie było problemu ze zwrotem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo jako kierownik łatwiej Tobie zwrocicc ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Matarnia - Rębiechowo

Republika Matarnia (131 odpowiedzi)

Do osiedla można dojechać samochodem z Wrzeszcza, Śródmieścia Gdańska, jaki i z Gdyni. Do tej...

do góry