W Arttrendzie byłam nieraz. Najpierw skorzystała z ich usług koleżanka a teraz siostra. Żadna nie żałowała, a wręcz były zachwycone. Tak jak jak. Super obsługa, fachowe doradztwo, umiejętność wskazania tego co będzie dobrze wyglądało i leżało - od zaproszeń i kwiatów aż po suknię. Panie są pomysłowe, kreatywne, nie odgrzewają kotletów. A pani krawcowa - fachowiec. Z poświęceniem dopasowywała i skracała sukienkę, która przyszła bardzo dobrze skrojona na wymiar. Strojenie kościoła? - nawet zgubiony klucz do kościoła czy wymagający ksiądz nie stanowiły dla nich przeszkody. Wszyscy goście rozpływali się nad wystrojem sali. Biżuteria? Żeby nam dogodzić zrobiły kilka wzorów, z których wybrałyśmy najwłaściwszy. Nic dla nich nie jest problemem. Wszystko jest wyzwaniem. Arttrend to profesjonalna firma w branży, która wykazuje niezwykłe podejście do klienta. Innowacyjne pomysły, nieszablonowe rozwiązania, nieograniczona wyobraźnia w organizowaniu wesela. To jest właśnie TO czego szukamy, nieprawdaż? I właśnie to TU to znalazłam. Za rozsądne pieniądze. A te wszystkie negatywne opinie poniżej? - to chyba dzieło konkurencji, bo nie umiem tego wytłumaczyć inaczej. Ja ich dalej polecam.