Widok

To już nie to co kiedyś...

Stało się. Tawerna z bardzo fajnego miejsca, które kiedyś miało swój niepowtarzalny klimat zmieniła się w podrzędny lokalik. Nastrojową muzykę zastąpiono wyjącym na całe gardło zespołem oferującym meksykańskie hity. Gdzie ten morski klimat, do którego miał nawiązywać wystrój Perły? Jedzenie niestety tez się pogorszyło. Z oferowanej "świeżej i smacznej rybki" została już tylko rybka. Szkoda, że właściciele postawili na komercję. Na nowo muszę szukać miejsca w Gdańsku dla znajomych odwiedzających to miasto :((
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: -
 
jakość potraw: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam,
Dziękujemy za uwagi. Na pewno postaramy się poprawić jakoś naszych usług.
Na szanty zapraszamy w każdą sobotę. Na życzenie klientów postanowiliśmy zagrać również coś innego, stąd koncert muzyki hiszpańskiej. Dziwi mnie negatywna opinia, ponieważ goście bawili się wspaniale, czego dowodem były napiwki dla muzyków.
Rybka nigdy nie była tak świeża, jak ta którą serwujemy dziś. Kucharz również się nie zmienił, więc nie wiem z czego wynika Pani/Pana zawód.
Opinia obsługi : 2. Proszę o uzasadnienie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawy temat. przypuszczam ze ta opinie napisala konkurencycjna beznadziejna tawerna dominikanska u której goscilem wraz ze znajomymi ze szczecina którzy chcieli zobaczyc ta knajpe po rewolucji i zjesc. musze stwierdzic ze sie zawiedlismy ryba nie dosolona a zmiana jest tylko na pokaz . dlaczego mysle ze ta opinie napisala osoba z tawerny dominikanskiej poniewaz w tym dniu kiedy grali hiszpanie czarna perla byla pelna gosci a w tawernie dominikanskiej bylo pusto. uszanujcie konkurencje i walcze uczciwie o klientów a nie takimi metodami. juz wiecej do tawerny dominikanskiej nie przyjde. A na czarnej perle kuchnia jest naprawde super poczyniono dodatkowo wiele pozytywnych zmian i napewno jeszcze kiedys tam bede goscil
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękujemy za pozytywną opinię i miłe słowa. Zapraszamy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry