Widok

To miejsce jest jak perełka!

Bardzo lubię to miejsce. Jest niezwykle klimatyczne i świetnie urządzone. Najfajniejsze jest cowtorkowe karaoke! Jestem tam już prawie stałą bywalczynią. Śpiewanie daje tyle radości, a w Kawiaretonie można zaśpiewać naprawdę niezły repertuar a lista piosenek wciąż rośnie. Na klimat lokalu wpływa nie tylko wystrój (starocie dookoła) czy muzyka, ale też przyjazne otoczenie -obsługi (niewielkiej bo niewielkie to znów miejsce) ale i też wspaniałego właciciela lokalu! Zdarzyło mi się już pić darmowe drinki za fajne wykonanie piosenki. Właściciel lokalu wie jak to wszystko sprawnie zorganizować i jest osobą niezwykle otwartą i ciepłą. Bywają tam zarówno studenci, jak i osoby już ok. 30 i więcej, pracujące, co czyni lokal nie tylko pubem dla młodzieży. Jest kulturka. Pochwały należą się również osobie prowadzącej karaoke-Łukaszowi. Już nie raz mnie bolał bok ze śmiechu:) Kawiareton to jest to! Serdecznie polceam tę żabiańską perełkę
Moja ocena
Kawiareton kategoria: Puby
obsługa: 6
 
menu: -
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"To miejsce jest jak perełka!" dla STOWARZYSZENIE "ŻABIANKA"-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram Ciebie KAMILU!!!_)) Prawdę napisałeŚ!!!!
qqryq (2 miesięcy temu)
Niedawno byłem tam z małżonką i niestety spotkało nas nieszczęście w postaci wielkiej libacji młodzieży (prawdopodobnie kibiców) Przekleństwa i zaczepianie innych klientót to nic w porównaniu z reakcją właściciela lokalu!!! Kiedy zwróciłem mu uwagę odparł, że to też ludzie i w dodatku zostawią więcej pieniędzy niż ja ze swojej herbatki. Każdy ma prawo bawić się jak mu się podoba!!!! Jeśli ktoś chwali taki lokal to albo miał wielkie szczęście albo to sam właściciel! Bezczelność i chamstwo, stado pijanego bydła i właściciel nastawiony tylko na zysk. NIE POLECAM!!!w postaci wielkiej libacji młodzieży (prawdopodobnie kibiców) Przekleństwa i zaczepianie innych klientót to nic w porównaniu z reakcją właściciela lokalu!!! Kiedy zwróciłem mu uwagę odparł, że to też ludzie i w dodatku zostawią więcej pieniędzy niż ja ze swojej herbatki. Każdy ma prawo bawić się jak mu się podoba!!!! Jeśli ktoś chwali taki lokal to albo miał wielkie szczęście albo to sam właściciel! Bezczelność i chamstwo, stado pijanego bydła i właściciel nastawiony tylko na zysk. NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba pomyliłeś lokale koleszko.... mecze są "puszczane" obok w lokalu.... taka sytuacja nie miała miejsca w moim lokalu.... i zapraszam do mnie (właściciel) i powiedz mi w twarz,że tak powiedziałem... masz odwagę? czy jesteś tylko "sieciowym" dupkiem i będzie się bał konfrontacji....? ZAPRASZAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pijane bydło powiadasz???............ Ciekawe, żę oba poprzednie wpisy (podpisane "kamil" i "puszysty z żabianki" pochodzą z tego samego IP i zamieszczone są w odstępie czterech minut.... ŚMIESZNE!!!
Do zobaczenia.........puszysty kamilu z żabianki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No...to tylko Radny Osiedla może tak tylko powiedzieć!!! Chamstwo i wulgaryzmy nie są mu obce!!!!
Ale..jeżeli, ktoś się w takich warunkach wychowywał...to i tak będzie sie zachowywał do innych!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.... nie upadnę tak nisko, żeby ....polemizować z tym wpisem.... ... ... ... ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry