Widok

To nie jest serwis! ODRADZAM

Odradzam. Oddałam telefon ze zbitym ekranem, wymiana trwała tydzień, po czym wrócił i okazało się, że ramka telefonu jest pęknięta. Odesłano telefon spowrotem do serwisu w ramach reklamacji. Reklamacji nie uwzględniono- telefon wrócił z adnotacja serwisanta na zółtej karteczce, że ramka była pęknięta przy przyjęciu do naprawy!! Wszelkie próby argumentacji nic nie dały! Przy przyjęciu do naprawy, na karcie naprawy napisano, że telefon nosi normalne ślady użytkowania i to wg Pana Kierownika serwisu oznaczało, że ramka mogła być pęknięta. Normalne ślady użytkowania, to może być porysowana ramka !! Zdecydowanie nie polecam! Lepiej zapłacić więcej za usługę i korzystać z prawdziwych serwisów! W ramach rekompensty (w sumie nie wiem za co, skoro "ramka" była pęknięta), dostałam w gratisie , etui do telefonu! Jednak nie rekompesuje to usterki!
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 2
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za opinię, Ślady użytkowania telefonu który trafia na serwis ze stłuczoną szybą to w 90% przypadków uszkodzona ramka - do zbicia szybki najczęściej dochodzi w momencie upadku telefonu. Przyjmując telefon na serwis właśnie uszkodzenia ramki w postaci zarysowań czy pęknięć określamy mianem śladów użytkowania. Mimo takiego oznaczenia zgodziliśmy się z Panią Anią że być może źle zrozumiała nasz opis i dlatego też zaproponowaliśmy że kaburę o wartości 30% całej naprawy damy Pani gratis - Pani Ania ofertę przyjęła z uśmiechem na ustach dziękując za pozytywne zamknięcie transakcji. Po czym na portalu zrobiła powyższy wpis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry