Widok

To nie szkoła to kołchoz

Jestem uczennicą tej szkoły, żałuję że do niej poszłam mówiono mi że tak świetnie, nauczyciele wyluzowani, pomocni, nie zwracają uwagi na makijaż jak i mundurek. Chodząc do tej szkoły przeżyłam szok nauczyciele cały czas się czepiają oczywiście nie wszyscy ale większość, miałam bluzę z kapturem POD Mundurkiem podkreślam POD !!! Nie, dostałam uwagę jakbym wcale go na sobie nie miała. Jest bardzo mało wycieczek w zeszłym roku miałam tylko 2 wycieczki, jedna i tak była obowiązkowa na Westerplatte dopiero pod koniec roku mogliśmy pojechać na jedną. Naganne otrzymujesz za byle co np. parę razy nie ustawisz się po dzwonku, Masz makijaż, Paznokcie Naganna !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
A Ty myślałaś ze gdzie sie zapisujesz? Do spa? Regulamin szkoły nie był zakopany pod ziemia wiec jak juz taka samodzielna jestes trzeba było sobie przeczytać.
Mundurek to mundurek. Wizytówka szkoły wiec za próbę wyróżniania sie wciskając jakies swoje akcenty (bluza z kapturem) słusznie należała sie uwaga.
Dzwonki moze i nie wiesz ale sa od tego aby ich przestrzegać. Nie chcesz chodzic do szkoły to idz do rodzicow i popros aby Cie przenieśli ale poki chodzisz do tej konkretnej to masz obowiązek sie dostosować.

Poza tym do szkoły idzie sie po to aby czegos sie nauczyc a nie balować. Wycieczki? Ciesz sie ze jakas miałas bo nie przypominam sobie aby był to jakis obowiązek dla szkoły..
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak szkola to PATOLOGIA!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie wiem jak teraz, nie jestem na czasie. Trzeba tam było uczyć się (próbować się uczyć) w latach transformacji.
Tam.sie działo (stary tryb osiem klas), nikt tam nad niczym nie panował. Nauczyciele bali się lumpów, pokolenia transformacji.
Terror i prawo silniejszego rządziło a agresywni uczniowie przypominali zachowaniem zwierzęta.
Tłumy rozszalałych uczniów na korytarzach, wandalizm na porządku dziennym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tylko, że w 11 nie ma mundórków. Tak bardzo trafne opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry