Widok

Tokary

Witam
Mam banalne pytanie do mieszkańców Tokar, jak sie mieszka? Zastanawiamy się z mężem na budowa domu własnie w Tokarach? Czy jest jakaś komunikacja z Gdynia/Gdańskiem? Gdzie dzieciaki posłać do szkoły? Gdzie najbliżej jakiś większy sklep? Mąż bardzo naciska na budowę a ja jestem pełna obaw? Pomóżcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli chcesz komunikację z gdynią i gdańskiem, to dlaczego tokary? wtedy lepiej miszewko, żukowo, pępowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie się tak składa że mam działkę w Tokarach, a sprzedać i kupić parę km dalej to bezsensu, zyska tylko us:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

ja mieszkam od 1,5 roku w Warzenku, zaraz obok Tokar. Wcześniej mieszkałem w Sopocie od zawsze i nie wróciłbym.
Mały idzie od września do przedszkola do Tuchomia lub Chwaszczyna. Sklepów wszędzie od cholery. Szkół w około nie brakuje. Do Gdańska jest kawałek drogi ale Sopot, Gdynia dużo szybciej. Taxi scorpion w nocy po balandze z Sopotu, koszt 50 pln
Wszystko zależy kto co lubi.

pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkamy od 5 lat w Czeczewie. Przyznam, że na początku ciężko mi było przestawić się na życie z dala od miasta (mieszkaliśmy wcześniej w Gdańsku, w bloku). Teraz z perspektywy czasu uważam, że to była najlepsza decyzja w życiu. Spokój, cisza, wygoda mieszkania w domu-rekompensują dojazdy do pracy. Moje dzieci chodzą do szkoły w Dobrzewinie-Karczemkach (5 km od Czeczewa, blisko Chwaszczyna). Jeśli chodzi o komunikację, rozwija się. Na początku były chyba tylko 2 lub 3 autobusy do miasta, w tej chwili przez cały dzień jeździ autobus do Gdyni (40 minut do centrum), a do Wrzeszcza z Miszewa. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry