Jestem zbulwersowany i zdegustowany moim doświadczeniem z firmą Masterlease. Zakupiłem od nich samochód, który okazał się być prawdziwym koszmarem. Nie tylko sprzedali mi auto z zainstalowanym chip tuningiem, który spowodował ogromne problemy i koszty naprawy w wysokości 59 tysięcy złotych, ale także nie poczuli się odpowiedzialni za swoje działania.

Firma Masterlease nie tylko lekceważy moje problemy, ale także ignoruje moje próby rozwiązania tej sytuacji. Ich brak zainteresowania i nieuczciwość są absolutnie nie do przyjęcia. Nie tylko nie przyznają się do swojego błędu, ale również nie podejmują żadnych działań w celu naprawienia szkody, którą mi wyrządzili.

Chciałbym ostrzec potencjalnych klientów przed tą firmą. Jeśli szukasz uczciwego i godnego zaufania partnera do zakupu samochodu, omijaj Masterlease szerokim łukiem. Ich postawa jest nie do przyjęcia, a ich brak odpowiedzialności i brak zainteresowania klientami jest absolutnie skandaliczny.

Nie tylko zamierzam skierować tę sprawę do sądu, ale również rozpocząć kampanię informacyjną na różnych platformach mediowych, aby ujawnić prawdę o Masterlease.