Widok
Tomasz Zagórski - opinia
Na gorąco, lecz na spokojnie. W piątek(mamy poniedziałek)Krystian prowadził nasze wesele. Od samego początku było bez zastrzeżeń. Repertuar dobrany perfekcyjnie, a każda prośba lub uwaga były natychmiast realizowane. Następnego dnia nasi goście pytali o DJ'a. Skąd jest, gdzie go znaleźliśmy, super wyczuł towarzystwo, czy gra to lub tamto.
Krystianie, byłeś bardzo dużym atutem naszego wesela. Cieszymy się, że nasz wybór padł na Ciebie. Mamy nadzieję na spotkanie na parkiecie
Krystianie, byłeś bardzo dużym atutem naszego wesela. Cieszymy się, że nasz wybór padł na Ciebie. Mamy nadzieję na spotkanie na parkiecie
Moja ocena
MrNice.pl
kategoria: DJ i Wodzirej
obsługa: 6
repertuar: 6
kreatywność: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6