Miałem bardzo zanieczyszczone jelita, zespół jelita drażliwego + liczne alergie skórne i oddechowe (co jest też powiązane z jelitami). Liczne niestrawności wielu pokarmów, problem z umyciem rąk innym mydłem niż wlasne (pękająca skóra, stany zapalne), nawracające łotokowe zapalenie skóry. Całe moje życie zarówno pod kątem żywieniowym, jak i sanitarnym było postawione na głowie wobec tego problemu... Łykałem wiele tabletek i stosowałem różne chemikalia na skórę, do tego regularnie leki antyalergiczne. Na początku tego roku zdecydowałem się na kuracje opartą na łykaniu probiotyku i stosowaniu refleksoterapii u pani Doroty. Teraz mija 2,5 miesiąca, a ja od 2 tygodni jestem w stanie wziąć prysznic bez rękawiczek winylowych i nie stosuje nawet preparatów naskórnych, bo nie odczuwam problemów, które je powodowały. Moje niestrawności są zauważalnie słabsze i rzadsze. Czuję zdecydowaną poprawę. Bardzo dziękuje Dorocie (jesteśmy na Ty) za jej nieocenioną pomoc i fachową rękę. Dodam jeszcze, że każda sesja u Doroty przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, pełnej Ciekawych rozmów... ta godzina mija jak z bicza strzelił.
Bardzo polecam!