Widok

Tomasz - opinia

Przez ponad 1,5 roku nie trafiłem na żadną awarię (a korzystam często). Do tego niskie ceny przy umowie na czas określony, transfery zgodne z umową, zewnętrzne IP na życzenie. Jednej rzeczy mi tylko brakuje: zwiększenia szybkości łącza w nocy.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość usług: 6
 
awaryjność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba to jakiś żart !!!! Awarie są bardzo, bardzo, bardzo często. Niskie ceny - od kiedy ?????????????????? Transfer zgodnie z umową - od kiedy ???????????? Są często bardzo naciągane !!!!!! Zewnętrzne IP - może dostać każdy !!!!! Ciekawe kto napisał taką pozytywną opinie ????? Chyba nie zadowolony klient, bo to nie może być prawda !!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niskie ceny? Inaczej bym się nie podłączyła. Odkąd jestem ich abonentką to znam tylko takie - http://www.limes.com.pl Pytanie z kim porównujesz i co.
Awarie? Ostatnio po burzy była jedna około 20 min, wcześniej nie pamiętam. Korzystałeś / korzystasz z ich usług w ogóle? Z Twojej wypowiedzi wynika tyle co nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest prawda. Nie twierdzę, że u wszystkich klientów internet działa identycznie. Napisałem jak to wygląda u mnie (Wrzeszcz Dolny).

Odnośnie zarzutów:
Po kolejnych 9 miesiącach nadal nie trafiła się awaria. Niestety, musisz mi wierzyć na słowo.

Ceny: Limes 42zł/12Mb, 49zł/20Mb, UPC 56zł/15Mb, Neostrada 49zł/10MB, 69,57/20Mb. Nie twierdzę, że jest to najlepsza oferta na świecie, ale najkorzystniejsza spośród dostępnych w mojej lokalizacji.

Transfery: Wyniki ze speedtest.net dla łącza 12Mb/2Mb http://pokazywarka.pl/shpprp/

Zewnętrzne IP: w mojej poprzedniej sieci (HomeNet) nie można było dostać zew. IP.

Tak, jestem zadowolonym klientem Limes. Ale mimo to uważam, że najlepszą siecią byłby HomeNet, gdyby nie przejął go Stream i wszystkiego nie spier.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
Mam po pana Tomasza kilka pytań odnośnie Limesa w dolnym wrzeszczu - jeżeli jest to możliwe poproszę:
1. czy dalej jest pan zadowolony ?
2. czy parametry są bez zarzutu ?
3. obsługa techniczna ?
4. czy korzysta pan z TV w Limes jeżeli "tak" to czy są problemy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry