Widok

Tomex żenada

jeśli kiedykolwiek wpadnie wam do głowy zostawić do naprawy samochód u tego Pana, to przygotujcie się na: nie miła obsługe ze strony szefa warsztatu, niska komunikatywnosc zakrawającą na arogancje w stosunku do klienta, nie terminowość (moze tylko w stosunku do mnie ta nieterminowosc) i jak to ujęła przedmowczyni, pan lawiruje cenowo. po pierwszej naprawie bylem zadowolony, ale gdzy szef czuje ze ktos do niego wraca, zaczyna obrastac w piorka i staje sie nie mily.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 14
A gdzie się firma mieści?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja w tomex naprawiam zawsze samochód i nie moge narzekać a że do niego ciężko się dostać i nie robi na czas to norma i trzeba o tym pamiętać zobacz kolego ilu on ma samochodów do zrobienia każdego dnia do kiepskiego i drogiego mechanika nikt nie chodzi a tu ocen sam .Ale możesz pojechać do AUTO-MASTER byłem tam raz i już nigdy nie pojade wymieniłem tłoczek ham.i zapłaciłem jak by był zezłota po za tym próbowali mi wciskać kity co jest do wymiany tylko nie wiedzieli że mam troche o tym pojęcia TOMEX-polecam i tylko tu naprawiam samochód
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 10
tomex żyje teraz renomą, kiedyś robili auta porządnie a teraz fuszera..
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8
cała prawda(na początku to może i był dobry) ,jezdzilem ponad rok do niego ,teraz niech się w d_upe pocałuje ,kłamca i tyle ,nie mily ,zero kontaktu z klientem ,pogada tylko kiedy się płaci a też nie wiadomo za co ,bo nic nigdy nie jest do końca zrobione tak jak się go prosi , niechlujny nie wyczyści tego co naprawia ,alufelgi porysowane po wymianie opon ,ŻENADA !!!!!!!!! leci na ilość a nie na jakośćwykonanej pracy ,najeban_e tych samochodów przed warsztatem ale pytanie czy sa dobrze robione? bo mój na pewno nie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kolego ja naprawiam u Tomka z 8 lat samochody i tylko raz jego pomocnik mi cos spiepszył ceny połowe tansze od innych warsxtstów a nawet darmową porade udzieli a przedewszystkim nie naciąga na dodatkowe kosztyMoja astra w razie problemów tam zawita
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
To chyba nie o tym samym tomexsie piszemy. Naprawiałem tam auta przez wiele lat i z roku na rok coraz gorzej. Pozatrudniał papudraków którzy nie mają pojęcia o samochodach a o mechanice to wcale. Plastiki, osłony itp ile mają zaczepów tyle będziesz miał połamane. Śruby, wkręty których nie wkręcił z powrotem zapchały mi na podszybiu odpływy i woda lała się zimą do kabiny. Słowo reklamacja nie istnieje. Jak wyjechałeś i zapłaciłeś to się martw sam!!!! Pan Tomasz ma klientów w d_upie zminił się przez lata z mechanika w wymieniacza, tylko kasować potrafi a samochody naprawiać chciałby tylko nowe i na zasadzie wymieniania części bez odpowiedzialności za źle zdiagnozowane usterki. Klient płaci za jego pomyłki i ignorancję!!!! Odradzam i sam omijam z daleka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam, też kiedyś jeździłem z autem i na początku byłem zadowolony. W późniejszym czasie coraz gorzej. Zero terminowości, po zapłacie żadnej reklamacji. Podczas odbioru auta Pan nie pamięta co robił nawet. Po ostatnim porysowaniu wszystkich alufelg podczas zmiany opon zrezygnowałem z usług Pana Tomasza.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
tez nie polecam tego mechanika.
Straszn burak, mi prawie rozwalil samochod. Dalem do wymiany turbine, nie usunal oleju z intercoolera i chlodnic, nie oczyscil silnika przez 3 miesiace mi jezcze olej lecial, do tego uszkodzil zawor EGR robiac w nim dziure!!!! i probowal mi wkrecic ze to nie on, ale na szczescie mialem zdjecie przez zrobione.
Oszust i partacz
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mialem ten sam problem. Skorzystalem z uslugi wymiany opon. Wszystkie cztery alufelgi porysowal na maszynie. Oczywiscie tlumaczyl, ze to nie on. Masakra
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co to za samochód że go naprawiasz od 8 lat ? Ja z moim jezdzę tylko na wymianę opon :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja powiem tak, robilem u tego pana turbine w vw bora, owszem odebralem auto o dzien ppzniej niz umawialismy sie z p tomkiem, ale zadowolony z usligi bylem w 100 procentach, pozniej zmienilem ayto na forda galaxy, rozrzad, plyny, klocki, tarcze, wymiana i ogolny przeglad, super zalatwione, plis fachowe porady, nigdy nie narzekalem na uslugi pana tomka. Ale jesli ktos z was oczekuje kapitalnego remontu w dwa dni i to najlepiej za sto zlotych to oczywiscie nie bedziecie zadowoleni. Meritum. Ja ze swejmstrony moge smialo polecic uslugi jakie oferuje pan tomasz :-)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8
Pan Tomek mistrzem komunikatywności nigdy nie był, jest dość specyficzny, ale w mojej ocenie dość sympatyczny. Robiłem tam wielokrotnie pomniejsze rzeczy i nigdy nie miałem żadnego powodu do narzekań. Stosunek jakości do ceny jest wyjątkowy. Taksówkarze tam często naprawiają swoje auta - zauważyłem - to chyba coś znaczy. Bardzo wrażliwym na surowe warunki i żołnierskie obyczaje może bym nie polecał.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Od wielu lat jestem klientem tego warsztatu i nigdy nie narzekałem na arogancję i ceny.Coś się komuś pomyliło
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie polecam nikomu tego mechanika,kiedyś był polecany,niestety to już przeszłość.Wmawiał,że przywiozłem mu złą część,pojechałem do innego mechanika,który to naprawił. Arogancja i kit !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tragedia, masakra, żal pseudo "mechanik", pseudo "warsztat", nie wystawiają dowodów napraw (bo on już nie pamięta co on tam robił - jakim cudem jak dopiero wyjeżdżam "naprawionym" autem z warsztatu?! 3 razy robił mi naprawę "pogwarancyjną" bo on coś zepsuł przy wymianie rozrządu - dalej to samo! Niech zajmie się lepiej czymś innym bo do samochodów to nie ma dobrej ręki - do tego opryskliwy, w ogóle nie można zrozumieć co ten człowiek mówi, bełkot niesamowity, większości "pan mechanik" po prostu nie wie, to co on tam robi ja się pytam?! Nigdy więcej nie chcę mieć z tym "warsztatem" do czynienia i dobrze by było jakby skarbówka się w końcu tam przejechała.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Znam ten warsztat od 14 lat ...Troche aut tam naprawilem zazwyczaj z dobrym skutkiem.Pan Tomek moze mowi niezbyt wyraznie ,ale to nie jest powod aby go oczerniac!!!
Liczy sie fachowosc ,a tej jemu tego nie brakuje.
Oczywiscie drobne wpadki sie zdarzaja .Winic jednak za to po czesci trzeba jego pracownikow.Czasami zatrudnia obibokow ,takie czasy.
Sam jednak jesli cos naprawia to mozemy byc pewni ze bedzie okay.
Druga sprawa -jesli nie umie lub nie da rady czegos naprawic to raczej proponuje inny warsztat.Np elektronika ,sterowania itd
No i w koncu czytajac poniektore wypociny ,przypomnial mi sie moj kolega ktory przyprowadzil do niego auto kilkunastoletnie po przejsciach ..takie co to mu wyklepali z przytanku autobusowego i wciaz narzekal ze mu sie psuje i winil zawsze Tomex..masakra.Dodam ze jego auto w statystykach jest najgorszym z aut ADAC i TUV
Wiec warto wziac tutaj na powyzszych pisarzy mala poprawke! Tomex to calkiem niezly warsztat ktory na pewno z wiekszoscia usterek sobie radzi .Ja akurat polecam ten warsztat ,przynajmniej facet nie zdziera .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry