Widok

Tomokomputer (tomografia) na Jaskółczej w Gdańsku w ENTER-MED

Witam! czy ktoś może mi powiedzieć coś o tomografii komputerowej na jaskółczej? wiem że mają krótkie terminy, czeka się około tygodnia. Ale na ich stronie nie ma info na jakim sprzęcie pracują. Nie wiem, czy nie odkupili np starego aparatu z epoki kamienia łupanego od jakiegoś szpitala. jak jest z wynikiem i opisem badania, czy dają je na drugi dzień, czy trzeba czekać w nieskończoność. jak każdemu zależy mi na tym żeby badania było jak najdokładniejsze i na jak najlepszym i nowoczesnym sprzęcie. wydaje mi się trochę dziwne, że wszędzie na TK trzeba czekać co najmniej 2-3 miesiące a tu tylko tydzień. Bardzo proszę o info jeśli ktoś coś wie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Epoce Kamienia Łupanego nie było tomografii:)
Na badanie czekałem 3 tygodnie.
Podobno ta maszyna jest kilkuletnia. Nazywa się Elscint Twin Flash- widziałem na obudowie.
Badanie trwało około 15 minut. Na opis badania kręgosłupa miłem dowiadywac się po 5 dniach ROBOCZYCH - czekałem 8 dni.
Byłem świadkiem, jak komuś nie chcieli wykonać badań z kontrastem, gdy nie było aktualnych badań krwi. Bardzo miły personel.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
małe kolejki bo to nowa poradnia i mało kto o nich wie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://etermed.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=196&Itemid=1

"Z przyjemnością informujemy, że przystępujemy do modernizacji naszej pracowni tomografii komputerowej.

Już od 13 września rozpoczniemy wykonywanie badań tk bardzo zaawansowanym technologicznie tomografem Activion firmy Toshiba.

Japoński tomokomputer Activion, w porównaniu do innych tomokomputerów w Polsce Północnej, będzie używał tylko minimalnej dawki promieniowania podczas badania.

Bardzo mała dawka promieniowania wystarcza aby wykonać dobrej jakości obrazy dzięki bardzo gęstej siatce zaawansowanych technologicznie detektorów oraz ultranowoczesnemu oprogramowaniu. "
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 tygodnie czekania na badanie od doniesienia im skierowania. bez zastrzeżeń.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam. Dobra placowka. Tydzien temu tk . Dzis opis odebralem. Nowiutki tomograf oraz niezwykle zyczliwy personel w rejestracji oraz samej pracowni. Fakt, za badanie placilem bo na fundusz dluga kolejka.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzis tez odebrałam wynik. Robiłam wirtualna kolonoskopie za pieniadze. bez uwag. najwazniejsza, ze podczas badania nie wjezdzasz do tunelu jak w tych starszych aparatach, tylko przesuwasz sie pod skim pierscieniem. milo, czysto I z wielka kultura. Dzialajcie tak dalej !
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry aparat. Szybko opis.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mylisz nazwe. Nie Enter-med ale Eter-med.
Badanie mialem w piatek przed Swietami. Kulturalny i mily personel. Pracownia wyglada bardzo nowoczesna. Czysto i ladnie, badanie wykonali o czasie. Polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry