Salon Snu Topmaterace

Sypialnie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 211

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia wątek zamknięty Wystawiam ocenę za miła obsługę, bo łóżka można kupić w wielu miejscach....
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Wybrałem u nich materac oraz poduszki i po pół roku użytkowania koniecznie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Jola - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce, które jest w stanie zaoferować bardzo dużą ofertę, która...
~Jola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 grudnia 2020

Karol - opinia wątek zamknięty Trafiłem tutaj w poszukiwaniu idealnego materaca i takowy znalazłem. Miałem...
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 grudnia 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Fajny sklep. Miła obsługa, która nie stałą nade mną, tylko pozwoliła mi się...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Polecam. Bardzo profesjonalne podejście do klienta.
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Bartosz wątek zamknięty Rewelacja! Polecam wszystkim! Nareszcie śpię jak dziecko i mam siłę na cały...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

świetna obługa wątek zamknięty Miłe i fachowe doradztwo w trudnym wyborze materaca. Gorąco polecam, bo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

szybko i tanio wątek zamknięty Fachowa obsługa i szybka dostawa. Jestem zadowolony z jakości i wygody. Cena...
~krisek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

zadowoleni wątek zamknięty Kupiliśmy niedawno w tej firmie materac piankowy. Obsługująca nas Pani...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

zadowoleni klienci ! wątek zamknięty Urządzając mieszkanie rzadko trafia się na tego typu firmy. Od samego...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

polecam wątek zamknięty W tym salonie kupiliśmy swój materac. Ja akurat mam problemy z kręgosłupem...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

polecam wątek zamknięty W tym sklepie zamówiliśmy cały komplet - materac oraz łóżko ze schowkiem...
~Roksia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry