Widok

Tort dla dziecka

Gdzie polecacie zamówić tort dla dziecka na urodziny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Żukowie Markiza, przystępne ceny i smaczne ciasta
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odradzam Markizę. Na początku stycznia zamówiłam tort na urodziny synka i kiedy mąż pojechał go odebrać, okazało się, że zamówienie nie zostało zrealizowane... Poprzednim razem nie było takiego problemu, ale ostrzegam... Dawno nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja zamawiałam w Chwaszczynie: Piekarnia - Cukiernia 1901. Wypróbowałam smak cytrynowy i jagodowy, kremy lekkie śmietanowe, bardzo smaczne i w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Tuchomskiej jest dziewczyna która piecze torty są pyszne a to jak ma wyglądać to od Ciebie zależy bo jej ręce chyba wszystko potrafią stworzyć bo Masza i niedźwiedź ,Elza wyszły super a wszelkie auta piłki czy rakiety to też nie problem. Szukaj na FB miska Michalina a ceny takie że reszty nie będziesz chciała jak zobaczysz efekt...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamówiłam na szybko w Cafe Kulka, kompletnie bez przekonania, bo torty zazwyczaj są i tak za słodkie i nikt ich nie je. Tym razem nie został nawet okruszek :) I w związku z tym nawet na Komunię zrezygnowałam z innej "pracowni cukierniczej", a będę zamawiać w Kulce (chyba od Raszczyka) bo naprawdę wypieki są mega.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

a jaki smak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pamietam nazwy, ale w smaku jak ferrero rocher (pani w Kulce pewnie podpowie i nie wiem skad te lapki w dol przy mojej poprzedniej wypowiedzi- konkurencja nie moze przebolec, ze mamy w koncu smaczne ciasta za normalna cene??)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam zajrzec na stronke https://www.facebook.com/Tortymoje-420821144982471/
torty robione w domu, zadnej chemii :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
wypiekanka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wypiekana? ten post i ten twor - lokal to jakis zart. Nigdy tam ludzi nie widzialam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry