Nie raz zdarzało mi się kupować małe torciki w cukierniach Deker na deser do domu, ale postanowiłem zamówić u nich tort na chrzciny córki i drugi w prezencie ślubnym. W sobotę 4 września przyjechałem rano po pierwszy tort. Pani która była pierwszy dzień w pracy nie potrafiła go znaleźć i poprosiła abym przyjechał później co było dość trudne zważywszy, że za 2 godziny miałem jechać do kościoła. Trudno. Nowozatrudnieni ludzie muszą się kiedyś nauczyć swojej pracy. Szkoda tylko, że sami bez pomocy bardziej doświadczonych pracowników. Tort wybrany z katalogu firmowego okazał się katastrofą. Popękany z każdej strony, ze spęknięć wypływał lukier a cały tort był "spocony" a na dodatek zapakowany w karton w którym zmieściły by się takie trzy. Dla chętnych link do filmiku z odbioru w cukierni. Wystarczy skopiować i wkleić do wyszukiwarki https://youtu.be/HG4l1EzyGNc Tort 3,5 kg cena 240 PLN. Dostałem 50% rabatu ale niesmak pozostanie na długo a wrażenia gości nie zatrę. Za tydzień dowiozą na wesele tort który kupiłem w prezencie i aż boję się co dojedzie. Z pewnością napisze kolejną recenzję i to od cukierni zależy jaką.