Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A mi się podoba wątek zamknięty Mało mnie obchodzi czy to pół czy ćwierć produkty, czy z paczki czy z kaczki...
~Czarek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2009

fatalny stosunek ceny do jakości wątek zamknięty Bardzo zły stosunek cen do jakości. Ceny warszawskie a jedzenie stanowczo...
~cyryl
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 maja 2009

Przyjemnie i smacznie wątek zamknięty Widać pozostałości po Baoli w zakresie wnętrza i słusznie:). Jest jak powinno...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 marca 2009

Rewalacja!!! wątek zamknięty Bardzo polecam tę małą, uroczą restaurację. Dawno nie jadłam tak pysznych...
~dagemar
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 października 2008

Pyszne jedzenie za to obsługa wręcz przeciwnie! wątek zamknięty Bywałam w tej restauracji dosyć często do wczoraj..... Jedzonko pyszne i...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 października 2008

Pyszne jedzenie!!!! wątek zamknięty Ostatnio byłam pierwszy raz w tej restauracji i napewno będę ją teraz...
~Dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2008

tak sobie wątek zamknięty Porcyjki pierogów maluśkie, pierozki z gorgonzola smakuja jakby były z...
~NZ
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2008

:))) wątek zamknięty bywamy bywamy... do miejsca mamy sentyment z uwagi na jego historię... była...
~bywalcy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Kamila - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność wraz ze swoimi znajomymi gościć w tym sympatycznym...
~Kamila
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

29

wątków

do góry