Widok

Tosia, okiełznany "wulkan energii"

Wspaniała atmosfera i podejście do zwierząt. Nasza Tosia uczestniczyła w "Szkole szczeniąt" i bardzo entuzjastycznie reagowała na kolejne zajęcia i chętnie wykonywała z nami ćwiczenia w domu. Kolejne spotkania pozwoliły na okiełznanie jej "szalonego" temperamentu;)
Kilka tygodni temu nasz psina skończyła "Szkołę młodych psów" i mogę ze spokojem powiedzieć, że jesteśmy z niej bardzo dumne gdyż wraz z Panią Lilianą udało nam się wychować naprawdę świetnego psiaka, który potrafi się odpowiednio zachować w różnych sytuacjach - a to daje zarówno komfort właścicielowi, jak i poczucie bezpieczeństwa zwierzakowi. Dziękujemy Pani Liliano:)
Moja ocena
oferta: 6
 
podejście do zwierząt: -
 
dostępność: -
 
zaangażowanie: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pani Krystyno i Paulino, dziekuje najpiekniej za tak wspanialy komentarz :) Jestem najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie, bo robie to, co uwielbiam, czyli prace z psimi dziecmi, a kolejno z psimi podrostkami i ich rodzinami :) Pani Mama jest cudowna osobą, ciepla, serdeczna, potrafila rozgonic wszystkie moje klopotki, a trening z Pania Krystyna i Tosią byl prawdziwa przyjemnościa. Pani Krystyna i Tosia wygraly los na loterii, bo maja siebie, to prawdziwie wielka milosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry