Widok

TotArt Show

TotArt Show Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: TotArt Show, 9 maja 2008 godz. 20.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszedłem, wyszedłem. Kiedy Sfinks przestanie spraszać przeżytki? TotArtu nie ma. Brzóska jeszcze robi coś nowego, ale PPM raz na jakiś czas próbuje odcinać kupony. Chimeryczne formacje na jedną imprezę... A gdy raz zjawił się M.Świetlicki i mogło być dobrze, to trzeba było się upić. Wieś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

odpowiedź

Kolego jak byłeś do godz. 22.50 wedle tajmu twojego postu to się nie wypowiadaj o całej imprezie robaczku.Impreza zaczęła się z opóźnieniem około 22 godziny a trwała z programem artystycznym do godz 01 w nocy więc co ty tak naprawdę widziałeś?Do domciu poszło biedactwo spać.A te ,,ad hoc'' tworzone projekty to żmudnie przygotowywane projekty.Więc proszę Mateuszku nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.A jak chcesz na kimś projektować swoje komplek(siki) to zrób to w wc -człowieczku malutki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja to wlasnie w wc zmudnie przygotowuje projekty co rano, a jak mi ladnie wyjdzie, to zone zapraszam, by obejrzala, nie ludzi z miasta. A powaznie, to bylem nieco dluzej niz Mateusz ale tez mi sie niespecjalnie podobalo. Jakies takie pierdu-pierdu, jesli zmudnie przygotowane, to trudno. No ale to moja opinia, ktora tu sobie zamieszczam, bo mam prawo. I tak Sfinksa lubie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Anyma - ÆDEN World Tour (10 odpowiedzi)

Cyfrowa rewolucja i wizjonerskie melodic techno po raz pierwszy w Polsce w tak spektakularnej...

Kolacja Walentynkowa w Sofitel Grand Sopot z kieliszkiem szampana i podróżą przez zmysły (3 odpowiedzi)

Zapraszamy do Restauracji Grand Blue w hotelu Sofitel Grand Sopot - ikony nadmorskiej elegancji,...

Haevn - Terra Nova Tour (3 odpowiedzi)

TERRA NOVA TOUR - HAEVN zabiera fanów w zupełnie nowe muzyczne terytoria! Koncerty HAEVN od lat...

do góry