Widok

Totalna porażka!

Ten sklep to jakaś tragedia; wystawiają towar nie pierwszej świeżości i robią łachę żeby wymienić go na nowszy - wczoraj tj. 06.03 (poniedziałek) około godz. 14:00 chciałam zakupić wędlinę sojową Polsoja, na półce znalazłam tylko 3 zgrzewki tej wędliny, wszystkie miały termin przydatności 06.03.2017, czyli termin mijał właśnie tego dnia. Obok półki pojawiła się kobieta z obsługi z wózkiem, w którym miała m.in. świeżą wędlinę Polsoja, o której mowa. Poprosiłam ją czy mogłaby wyłożyć świeżą wędlinę na półkę bo ta która jest ma upływający termin ważności. Pani ta strzeliła focha i dodała, że nowej wędliny nie wyłoży bo ta która jest na półce jest przeceniona i najpierw musi zostać wyprzedana. Litości!!!! co to ma być?? Nie dość, że musisz wdawać się w rozmowę z osobą "inteligentną inaczej" to jeszcze robi ci łachę - a powinna bez zająknienia spełnić prośbę klienta. Dodam, że pani była koło 30-stki, wysoka, szczupła, farbowana na czarno, długie włosy. Wędliny nie kupiłam. Proponuję wymienić personel na nowy, bo ten który macie odstrasza klienta i jest bezużyteczny.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 2
 
promocje: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co to ma być? To ma być optymalizacja kosztów. Pewnie zalecenie zarządu by jak najmniej tracić.Zacznij sama prowadzić sklep to sama najpierw będziesz dawała towar na krawędzi przydatności do spożycia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po pierwsze na ty z panią/ panem E. nie przechodziłam. Po drugie sklepu prowadzić nie muszę i nie będę, absorbują mnie inne, zdecydowanie wyższej trudności zajęcia. Po trzecie mamy XXI wiek, od supermarketu oczekuję dostępności towaru o zadowalającej przydatności do spożycia. Pieniędzy więcej już w tym miejscu nie zostawię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry