To był mój pierwszy i ostatni raz kiedy cokolwiek u nich zamówiłam. Żałuję tylko że nie posłuchałam znajomych, którzy mówili zebym dała sobie spokój bo jedzenia się nie doczekam. I tak własnie bylo. O godz 18.40 zamówiłam pizze. Zostałam poinformowana, iż 1 godz muszę czekać( bo jest nowy kierowca i ogólnie dużo zamówień). No powiedziałam że poczekam. Po godzinie tj. o 19.40 dostałam telefon od Pani z pizzeri, że niestety ale na pizzę muszę czekać kolejną godzinę. Powiedziałam że poczekam, bo co miałam zrobić(gdzie indziej jakbym teraz zrezygnowała tez bym musiała czekać, tylko czemu przy zamówieniu nie powiedziala ze z 1 godz moga sie zrobić 2) Po dwóch godzinach dotarł kierowca z moją pizzą, która niestety nie nadawała sie już do niczego bo była zimna-nie dało sie jeść. Powiedziałam trudno. Więcej od nich nie zamówię. A tu nagle o godz 23.00 telefon od Pani z pizzeri, tylko nie wiem po co ona do mnie dzwoniła, bo nie odebrałam bo( jak większość pracujący ludzi) juz spałam, Jednym słowem żenada.Od lat zamawiam pizze z przeróżnych pizzeri i jeszcze taka masakra