Odpowiadasz na:

Re: Tradycyjne Ślązkie Sieg Heil

Dolnośląska Policja powinna od czasu do czasu zajrzeć do kodeksu drogowego i doszkolić się, gdzie wyraźnie jest napisane jaką rolę pełni wyznaczone miejsce na jezdni wymalowane w białe szerokie... rozwiń

Dolnośląska Policja powinna od czasu do czasu zajrzeć do kodeksu drogowego i doszkolić się, gdzie wyraźnie jest napisane jaką rolę pełni wyznaczone miejsce na jezdni wymalowane w białe szerokie pasy od krawężnika do krawężnika oraz jakie przywileje stosowane są dla osób korzystających z tak oznakowanych miejsc.
Następnie powinna karać kierowców, którzy nie zachowują szczególnej ostrożności zbliżając się do tak wyznaczonych miejsc zwanych przejściami dla pieszych przez jezdnię.
A skoro są już jakieś sugestie ze strony Policji to uważam,że pieszy zanim przejdzie przez jezdnię na Śląsku powinien gwałtownie machać czerwoną chorągiewką bo tam inna kultura na jezdni obowiązuje.

zobacz wątek
9 lat temu
~.driver.

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry