Widok

Tragedia!!!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Stanowczo nie polecam, zły kontakt ze sprzedawcą, sprzedawczyni pomyliła papryczki jalapenios z peperoni. Dostawca pizzy cham i łajdak, na pytanie o wydanie 6zł odpowiedział 'po co mi te 50zł młody'. Dochodząc do sedna- pizza okropna, spalona (salami spalone na węgiel), znalazły się w niej także jakieś włosy, którymi zakrztusiło się dziecko. Ponadto w pizzy zabrakło opłaconego dodatkowo sera mozarella. Chcąc wyjaśnić sytuację i dzwoniąc do pizzerni otrzymałam oziębłą odpowiedź 'odsyłam do szefa, do widzenia'.

Nie polecam! Bardzo złe wrażenia.
Moja ocena
Maxx Pizza kategoria: Pizzerie
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kto mądry daje dziecku pizze z papryczkami peperonii??!!!! Widać ze ten komentarz to kłamstwo!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dokładnie, do tego w pizzy pewnie znalazłły się włosy łonowe?
Lubię tu przychodzić na obiadek, dziś wszystkie stoliki były zajęte, jakaś rezerwacja przydałaby mi się.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
popieram, pizza jak i obsługa koszmarna....również nie polecam....a co do dzieci -cóż każdy ma inne kubki smakowe i je to co lubi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jedzenie jest pyszne i jest go bardzo dużo, zawsze w weekendy niema miejsc, czeka się czasem 30 minut na stolik ale i tak ludzie czekają co świadczy o tym że to świetne miejsce, nie wiem ska te dziwne komentarze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry