Widok

Tragedia - nie polecam!

Jeżeli ktoś się zastanawia nad wybore Biall Netu to stanowczo odradzam. Jestem ich klientem niestety już 3 rok i bardzo załuję że całkeim nie dawno dałem im kolejną szansę i podpisałem umowę na telewizję cyfrową.
Nie dość że oferta jest tragiczna - mało kanałów a są najdrożsi na rynku to z telewizją cyfrową co chwile są problemu! albo nie ma jej w cale ale załamuje się ekran itp. a zapewniam że nie jest to wina moja i mojego sprzętu.
Serwis ?? hm za wszystko trzeba płacić i to nie mało!
Naprawdę odradzam! Myślę że każda konkurencja będzie lepsza.
Kiedyś napisałem reklamację do nich to nigdy nie dostałem żadnej odpowiedzi...
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 1
 
awaryjność: 1
 
dodatkowe usługi: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie,

Odpowiadając na Pana uwagi dotyczące naszej telewizji pragnę wyjaśnić kilka kwestii:


- podczas instalacji/aktywacji technik podłącza i sprawdza jakość sygnału na odbiorniku abonenta. Weryfikacja następuje przy abonencie lub przy jego reprezentancie, który potwierdza poprawnie wykonaną aktywację usługi własnoręcznym podpisem. Mogę założyć, że wtedy wszystko dobrze działało.


- jeżeli problemy pojawiły się w późniejszym terminie to należało zgłosić problem do naszego biura, tak byśmy mieli szansę sprawdzić i usunąć problem. Nie jesteśmy w stanie na bieżąco sprawdzać poprawności działania usług u wszystkich naszych klientów, ponieważ jest to niemożliwe przy ilości Abonentów, która korzysta z naszych usług. Jeżeli nie otrzymaliśmy sygnału od Abonenta o problemie to nie wiemy, że takowy nastąpił i nie możemy mu przeciwdziałać. Czy zgłaszał Pan problemy z naszą telewizją cyfrową?


- Pisze Pan, że kiedyś napisał Pan reklamację do nas i nie otrzymał żadnej odpowiedzi. Taka sytuacja jest bardzo dużym błędem z naszej strony za co bardzo Pana przepraszam. Gdyby byłby Pan skłonny napisać (np mailowo na adres marketing@biall.net.pl) kiedy to się wydarzyło to moglibyśmy zweryfikować kto i dlaczego popełnił taki błąd.


- Pisze Pan, że w firmie BIALL-NET za wszystko trzeba płacić i to niemało. Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Wszystkie opłaty można znaleźć na naszej stronie w cenniku usług i jeżeli porówna Pan je z cennikami innych firm to nie ma zbyt dużej różnicy w tych opłatach. Jeżeli problem dotyczy naszego sprzętu lub naszej sieci to na pewno żadnemu Abonentowi nie zostanie naliczona żadna opłata serwisowa. Taka opłata może zostać naliczona gdy po przyjeździe technika okaże się, że to z winy Abonenta pojawiły się problemy.


- pisze Pan, że każda konkurencja będzie lepsza. Czy sprawdził Pan wszystkich naszych konkurentów by wyrażać takie opinie? My możemy podać wiele opinii byłych klientów konkurencji, którzy mieli problemy ze swoimi operatorami i przyszli do nas, gdzie są bardzo zadowoleni.

Podsumowując: zachęcam do kontaktu z nami tak byśmy mogli usunąć problem. Pisze Pan, że korzysta z naszych usług już od 3 lat więc mogę zakładać, że do tej pory nie było większych problemów, gdyż nie dość, że wytrzymał Pan z nami tyle czasu to jeszcze niedawno skorzystał z usługi telewizji cyfrowej. Myślę, że nasi technicy szybko i skutecznie usuną usterkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pitu pitu - mialem ten sam problem - po 10 wizycie technika odpuscilem nie byl w stanie naprawic problemu slabej jakosci sygnalu, z internetem jeszcze gorzej zrywanie polaczenia mniej wiecej co 10 minut i oczywiscie tez problem zglaszany od 2 lat i dalej bez rozwiazania....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie to u nich norma , a telefony do nich to pustka,internet sie zawiesza ale u nich jest ok,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry