Widok

Tragedia-odradzam

Wlasnie wrocilam z w/w lokalu.Zanim napisze ta opinie dodam,ze 2 lata temu bylam stala klientka ,zachwycona jedzeniem i obsluga.Niewiem co zmienilo sie od tej pory-ale dzisiaj wrocilam na tyle zniesmaczona,ze postanowilam napisac opinie.W lokalu porostu syf.Poczawszy od klejacych stolow,po wielkie pajeczyny,doslownie na kazdym kroku.Dziwie sie ze w dzisiejszych czasach,takie rzeczy sa dopuszczalne przez wlasciciela.Mysle ze sanepid ten obiekt poprostu by zamknal.Pan szef-zdenerwowany za barem,niemily i wrzeszczacy na obsuge na forum.Na jedzenie oczekiwanie ponad godzine.Pierogi z jagodami jakotakie,sledz z ziemniakami..tez ujdzie,ale lososia z sosem kurkowym,podano ze spalonymi,wysuszonymi frytkami,sos kurkowy czyli zmiksowana smietana z lekko poswiata smaku kurek,sama ryba miala ok 100gr(moze mniej) i byla rowniez spalona.Po mojej prosbie,Pani wymienila frytki na swieze-reszta pozostala ta sama .Nadmieniam iz losos w kurkach w Barze Piaskownica jest najdrozszym daniem,kosztuje 35 zl.Wszystkie porcje bardzo male i jak na taki bar -nieadekwatne do ceny.Jednym slowem jestem bardzo rozczarowana z moja rodzina i wiecej tam nie pojdziemy.Bardzo mi przykro,gdyz miejsce naprawde fajne
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mnie zastanawia dlaczego wtedy gdy byłaś taka zadowolona z obsługi nie ruszyłaś 4 liter i nie napisałaś pozytywnej opinii, tylko teraz gdy coś ci się nie podoba, to ZARAZ PO PRZYJŚCIU DO DOMU lecisz się wypłakać... żenada!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z Tobą Kinga, z tym że generalnie opinie na forum dzielą się na 2 grupy. Grupa pierwsza-pozytywna,pisze właściciel.
Grupa druga-negatywna,pisze konkurencja.(zwykle pod takimi postami jest tylko po jednym komentarzu).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
właściciel czy konkurencja... nie wnikam. w piaskownicy nie byłam nigdy, dowiedziałam się o niej z tego portalu gdzie pisali o nieobsługiwaniu Rosjan :P Spodobało mi się to i chciałam się czegoś dowiedzieć o tej restauracji, przy okazji jednak po raz kolejny "przypomniało mi się" że w każdym narodzie, rosyjskim czy polskim jest taki ktoś, który jak mu się podoba to nie pochwali nawet jak ma na to dwa lata, a jak mu się nie podoba to leci z płaczem gdzie może jak najszybciej, smutne i wkurzające :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli można wiedzieć to dlaczego nie obsługują Rosjan?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Kinga, dzięki za linka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma sprawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry