Widok

Tragedia!

Jestem już dojrzałą kobietą,u ginekologa byłam wiele razy,ale to co przeżyłam w gabinecie u pana Szymuli to jakiś koszmar! Dziwi mnie fakt że ten człowiek ma nadal prawo wykonywania zawodu! Na każde zadane przeze mnie pytanie widziałam tylko szyderczy uśmieszek.Mam tylko nadzieje że ten pan to czyta i chociaż trochą zastanawia się nad tym jak traktuje pacjentki.To zwyczajne chamstwo jak przychodzi się do lekarza (wydawać by się mogło fachowca) jest w stosunku do niego uprzejmy a on jest taki arogancki.Traktuje pacjentki jakby były idiotkami! mam już prawie dorosłe rzeczy i nie życzę sobie takiego traktowania,Może pora zastanowić się nad zmianą zawodu,zanim skrzywdzi pan jakaś młodą pacjentkę która przyjdzie po raz pierwszy?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam za błąd, miało być "dorosłe dzieci"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm a wiesz dlaczego tacy lekarze tak się zachowują?ponieważ pacjentki zachowują się tak jak Ty, siedza cicho i potulnie bo nie zwrócą uwagi na zachowanie lekarza a potem żalą się na forum, koleżankom itd... może otwórz usta gdy jesteś twarzą w twarz? Ja sobie nigdy nie pozwalam na takie traktowanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba przed planowaną wizytą zapoznać się z opiniami na "znany lekarz" czy "zdrowie i uroda trójmiasto.pl" i nie bedzie rozczarowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry