Widok

Tragedia

Ludzie ! z całego serca nie polecam tej beznadziejnej szkoły ! Osobiście jestem na profilu matematycznym w klasie maturalnej i szczerze obawiam się jaki będzie wynk mojej matury. Nauczyciele serio mijaja się z powołaniem, sa chyba w tej szkole za kare, nauczyciel od matmy jest tragiczny , nie potrafi tłumaczyć a tylko wymaga ! zreszta nie tylko on jeden

jedynie angielski jest na poziomie

Naprawde, wybierajcie tej szkoły ! Chyba ze wolicie spedzac czas na durnych dniach tematycznych , zamiast sie uczyc


pozdrawiam
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
wyposażenie: 5
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
Dzieweczko Ty głupia, jak wnioskuje, myślisz, że uczestniczeniem na samych zajęciach można zdać maturę na wysokim poziomie, gdybyś się próbowała uczyć choć trochę w swoim domciu, pewnie byś problemów nie miała, ogólnie polecam Ci polibude, (na pewno się dostaniesz, niskie progi), bo dzięki takim idiotom jak wy, co muszą płacić za powtarzanie przedmiotów (na pewno będziesz powtarzać, bo wyglądasz po tym co piszesz na kretynkę), nasza uczelnia zarabia.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 13
W tej opinii chodzi o to, że z tej szkoły niczego się nie wynosi, a cały materiał trzeba przerabiać samemu, w domu. Skoro instytucja szkoły nie polega na nauczaniu -Twoim zdaniem, to w takim razie na czym ?

BTW. Twoja kultura osobista pozostawia wiele do życzenia, Twoje rzeczowniki typu idiotka i kretynka niczego nie wnoszą, a tylko reprezentują twój poziom

pozdrawiam
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nauczyciel od matmy jest świetny. Doskonale tłumaczy i jest bardzo przyjazny. Może tępaki nic nie rozumieją....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
dziecinko trzeba było wybrać inną szkółkę najlepiej kursy dla leniwych
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8
Matko, myślałam, żeby tak pójść, ale nie zapominajmy, ze kazdy ma innych nauczycieli od matmy, nawet w tej samej szkole :p Ludzie może nie potępiajmy się tak nawzajem, ja coś o szkole che przeczytac, a Państwo mi tu sie rzucacie obelgami :p
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry