Tragedia pod każdym względem. Najpierw rejestracja - nie sposób się dodzwonić! Próbowałem się dodzwonić przez 2h - bez skutku, nikt nie raczy podnieść telefonu. Po przyjściu do przychodni tylko gorzej. Tak nieuprzejmej obsługi jeszcze nigdy nie spotkałem. Pani w rejestracji są bezczelne i nie kompetentne. Gdyby nie to, że bardzo zależało mi na rejestracji dziewczyny, która miała wysoką gorączkę to powiedziałbym tym babom co myślę sobie o takim traktowaniu pacjentów! Pogarda, chamskie komentarze, brak szacunku i złośliwe docinki to tam chleb powszedni! Moim zdaniem to skandal. To była pierwsza wizyta mojej dziewczyny, więc musiała się zarejestrować. Nie wiedzieliśmy jakiego lekarza wybrać (żeby dzisiaj przyjmował), myślicie, że uzyskaliśmy pomoc? Nie, kolejny głupi komentarz! A teraz niekompetencja. Dziewczyna została zarejestrowana na godz. 12.45 ze słowami, że jak będzie miała szczęście to się dostanie, bo lekarz przyjmuje do 13 (co za łaska). Okazało się, że lekarz przyjmuje do 14.30, także gratuluje dobrego poinformowania. Podsumowując: tak chamsko jeszcze nie zostałem nigdy w miejscu publicznym potraktowany, a przecież to jest przychodnia! Wstyd!