Widok

Tragedia

Chyba najgorszy lokal w jakim byłem. Bar przy fontannie ociekał wręcz brudem meble to na 100% pozbierane po okolicznych śmietnikach(połamane, poobdzierane) ja rozumiem że to pewnie tak ma wyglądać no ale tam to już jest lekka przesada i porównując że wcale tanio nie jest za 0.5l wódki 120zł to ja jednak wole te pieniądze wydać gdzieś gdzie właściciel inwestuje w lokal. Muzyka nie była zła to chyba jedyny atut tego miejsca. Obsługa marna bramka hołota.
Moja ocena
obsługa: 3
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
z tego co się orientuje w nagłośnienie i światła zainwestowane jest tam prawie milion złotych więc raczej po prostu Ty nie kumasz klimatu miejsca alternatywnego
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
to mlode pokolenia w ogole nie rozumie o co chodzi , terazniejszy sfin to przy starym cud miod jesli chodzi o wyglad :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kolego polecam dla Ciebie Czekoladę :) i zgadzam się z przedmówcami iż nie kumasz zupełnie kliamatów alternatywnych... ten club jest legenda ikoną i królem clubów w Polandku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam się z tym komentarzem- jest brudno, a na dodatek pachnie nieprzyjemnie. Ja dziękuję za taką alternatywę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry