Widok

Tragedia

Umowę mam podpisaną z firmą Limes na dostarczanie internetu na 100Mbs na speedteście jest maksymalnie 44. Router dostarczony przez firmę jest na tyle niskiej jakości,że nawet nie jest w stanie udostępnić 1/4 prędkości dostarczanej przez firmę w sieci WiFi. Za udostępnienie dodatkowego portu LAN w routerze firma żąda dodatkowo 50 zł jednorazowo i 10 zł miesięcznie, chociaż nie ma takiego zapisu w umowie. Nie będę nawet przetaczała sytuacji które miały miejsce przy instalacji sieci w moim domu bo są poniżej krytyki. Zdecydowanie odradzam.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pytanko gdzie korzystasz z ich sieci ? Serio za podłączenie po LAN dodatkowego komputera żądają takich opłat ?
Zastanawiam się nad ich ofertą światłowodu 300Mb/s, ale jak czytam o tych wszystkich kwiatkach to się włos na głowie jeży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś mi tu nie pasuje, mieszasz chyba trochę bo porty w routerze są równorzędne z wifi do którego podłączasz co chcesz i w ilości jakiej chcesz. No ale skoro chcesz wystawić taka opinię to zawsze bajkę się wymyśli. Nie jestem pracownikiem ale klientem tej samej firmy co Ty :)
Zresztą nie zawsze jest wina routera. Czasami zakłócenia od sąsiadów mają wpływ, jakość karty wifi w urządzeniu odbiorczym, prędkość z jaką łaskawie się urządzenia zsynchronizują etc. Czasami również router może być tai sobie ALE skoro chce się jak najtaniej najszybciej to nie zawsze będzie super jakość, firma musi zarabiać a nie rozdawać, to nie socjalizm, zawsze możesz spróbować swój router podłączyć i zobaczysz, że nie jest tak łatwo :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry