Uczęszczalem do kliniki niejednokrotnie. Przewaznie korzystalem z uslug stomatologa i dermatologa. Wyglad polikliniki oceniam na bardzo dobry - jakosc uslug - chodzi mi oczywiscie o lekarzy - rowniez na wysokim poziomie. Ale co do pracy Pań tam pracujacych mam wielkie zastrzezenia! Za kazdym razem nie ma mojej karty, lekarz co chwile wypisuje nowe strony - co jest bardzo niewygodne dla lekarza, poniewaz zapisuje bardzo istotne dla mojego zdrowia elementy leczenia. Panie w rejestracji nie maja pojecia o cenniku, a zadając im jakies pytanie, zdaje sie miec wrazenia ze nie maja o niczym pojecia! A pomyslec ze jeszcze tak niedawno pracowal tam personel ktory byl doskonale przygotowany i odpowiadal z troską na kazde pytanie. No coz...najwyrazniej kierownictwu poliklinki nie zalezy na dobrej opinii...jeszcze rok temu z sympatią odwiedzalem poliklinike, choc jak kazdy nie lubie wizyt dentystycznych...a teraz coz...trzeba bedzie zmienic klinike, skoro witaja mnie naburmuszone i nic nie wiedzace Panie z recepcji!