Widok

Tragiczna obsługa

Panie w salonie Agata, a głównie na dziale oświetlenie pracują chyba za karę. Mają problem z obsługą klienta, są niemiłe. Po zapytaniu czy może mi pomóc, bo chciałabym się zapytać odnośnie lampy, odpowiedziała, ze ktoś od lamp bedzie od godziny 12, chociaz w sklepie byłam o 10. Mogłabym tak dalej wymieniać, bo potem znowu spotkałam się ze słaba obsługą.
Nie polecam.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To rzeczywiście musiało być frustrujące... W oświetleniach w salonach agata akurat dawno nie byłam, ale z jakis tydzień temu kupowałam fotel i było wrecz odwrotnie bo obsluga była mega pomocna. Pan dopytywał o stylizacje całej przestrzeni salonowej zebym przypadkiem czegos nie pominela i źle dobrała odcień. Bo fakt - troche tego maja na stanie, konkretne modele w roznych stylistykach, wiec trzeba dobierac rozsadnie. Dla mnie obsługa w sumie zawsze na plus
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My byilismy akurat wczoraj z mezem i wszystko bez problemow. Pani pomogla nam znalezc lampe, ktora upatrzylam sobie online i nie bylo zadnych problemow :) Moze trafilas na gorszy dzien? w koncu kazdy go ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry