Widok

Tragiczny serwis PARTSCLUB.pl Gdańsk, nie polecam!!!

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Zapłaciłem za wymianę części, okazało się że nie zostały one wymienione. Przy naprawie klimatyzacji po 2 km jazdy spalił się cały silnik nawiewu. Zero poczucia się do odpowiedzialności i robienie jelenia z klienta. Naprawdę nie warto tam naprawiać auta, biorą po 30 samchodów na 2 mechaników, wszystko jest robione na odwal. Tragedia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwie się że ktoś tam daje coś do naprawy :)
będziesz chciał mechanika dam namiar, boczna od Marynarki Polskiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chce ten namier. Głónie telefon bo wiem gdzie jest miejsce o którym już wielokrotnie piszesz na forum :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pisze wielokrotnie bo to jego warsztat. Przeciez to oczywiste. A musi pisac bo nie ma roboty... ciekawe dlaczego ????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam mechanika nazwijmy to "garażowego", który wymieni usczelkę pod głowicą w 1.4 mpi w fabii ale bez zbędnych planowań głowicy itd ... auto wozi pizze niech troche jeszcze powozi i na złom. Ale ciężko znaleźć wszyscy chcą po 1500 zł ... to więcej niż to auto jest w takim stanie w jakim jest warte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie jest to mój warsztat, kto chce niech korzysta ja z tego tytułu profitu nie mam więc nikogo na siłę uszczęśliwiać nie zamierzam, jedź z tą fabią do tego warsztatu na załogową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Daj jakiś Telefon czy coś 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A potem bedziesz reklamowal ze uszczelke wydmuchalo albo szczelnosci nie ma.... zal mi mechanika ktory podejmie sie tego zadania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi ciebie żal. Passat jeździ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Dobry mechanik, który... Gdynia (46 odpowiedzi)

Hej, szukam mechanika, który nie zedrze ze mnie ostatniej złotówki, ale szczerze powie co trzeba...

Ubezpieczenie samochodu (26 odpowiedzi)

Sprawa jest nastepujaca mam stare auto ktore chce zezlomowac, skonczylo sie w nim ubezpieczenie,...

gdzie naprawić auto po stłuczce? (17 odpowiedzi)

może polecicie jakiś warsztat?

do góry