Widok

Trakt stoi od Zaroślaka

Ludzie wysiadają z autobusów. Szybciej na piechotę. Wszystko przez zamknięta ul. Nowiny.
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szybciej i zdrowiej kochani!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

i bez hemoroidów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli, że przez zamknięcie jednej małej uliczki wszystko stanęło A może po prostu miłośnicy codziennego stania w korkach dzisiaj mają w grafiku napisane to miejsce jako wyznaczone do zrobienia korków
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 84

Ja pie..... Ale smecisz miłośnicy stania w korkach. Są ludzie którzy muszą jeździć autem do pracy i nie mają innego wyjścia. A Ty nie musisz pisać jak masz takie bzdety pisac
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tak - miasto które działa - zamknięcie jednej lokalnej ulicy zakorkowuje kilka sąsiednich dzielnic, ale Ola lubi rydwany i festyny.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ty nie musisz patrzeć w żaden grafik. Wracaj grać w Tomb Raidera jak codzień
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie tylko przez to

Zmiana organizacji ruchu na węźle południe też swoje zrobiła, przygotowują się do ostatecznych zmian na tym węźle od poniedziałku
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziwne. Nie odczułem korków. Ale jechałem tramwajem i skm. A teraz czekam na pociąg do wawy i ośmielam sie stwierdzić że dojadę względnie punktualnie i bez korków?!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 22

Z pociągami nigdy nie wiadomo.

Może być np.180 minut spóźnienia...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój helikopter też nie stoi w korku więc nie wiem w czym problem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też chciałem pojechać tramwajem do straszyna, ale nie mogłem znaleźć rozkładu jazdy. Pomożesz?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jasne.

Otwórz zakładkę ogłoszenia-nieruchomości i tam wyszukaj mieszkanie z którego dostaniesz się łatwo do pracy.
Przestań jeździć codziennie trójmiasto-straszyn prywatną osobówką bo korki robisz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeszcze lepszy pomysł. Po co jeździć do pracy.

Narób dzieci, pobij żonę / konkubinę i żyj z socjalu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne, z Moreny do Oliwy tramwaj 50 minut, do tego 10-15 minut na dojście do tramwaju i do biura, czyli 1,15 w jadną stronę. Nawet wczoraj w tych korkach nie jechałam autem dłużej niż 45 minut, a rano na 10 do pracy 20 minut. Wybór jest chyba oczywisty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obwodnica stoi
Cały pruszcz gd ròwnież
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę się nie denerwować a uśmiechać.

W końcu Gdansk traktuje osoby przemieszczające się samochodami absolutnie po macoszemu. Każdy z nas lubi sobie postać w korku tracąc cenny czas oraz przepalając paliwo. Oczywiście bez emisji jakichkolwiek spalin :) wszyscy kierowcy w Trojmiescie jeżdżą wyłącznie dla własny frajdy a nie z potrzeby. Trudno aby opisać w sposób poważny to jak ignoruje się potrzeby mieszkańców.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie ma korków

Drogi dla rowerów nie stoją, ruch płynnie idzie. Codziennie szybko, za darmo i zdrowo. Pozdrawiam samochodziarzy. Nawet mi was nie żal
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 33

Jak tam?

Tyłek już mokry od deszczu?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jeździj w deszcz. Ja też się przesiądę na rower z taksówki i klientów będę na plecach wozić
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie odśnieżą ścieżki, których na południu i tak prawie nie ma, to się jedzie odśnieżaną jezdnią...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mądrala.

Taki jesteś cwany? A nie pomyślałeś o tych których praca polega na jeżdżeniu? Jak budowlaniec, instalator, lekarz, akwizytor, kurier, taxi itd. ma dojechać gdziekolwiek? Ty myślisz, że wszystko da się rowerem załatwić. A może matka trójkę dzieci ma odebrać ze szkoły rowerem i zrobić zakupy a jak będzie padać to poczeka w sklepie parę godzin żeby móc jechać dalej. Zastanów się najpierw zanim napiszesz takie głupoty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miasto które działa

Jaka szefowa , takie miasto. Kiedy festyn?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Fatalne zarządzanie

Mieszkam w Gdańsku od urodzenia. Cudownie to miasto się rozwinęło na wielu płaszczyznach, ale to, co się dzieje na przestrzeni ostatnich lat, to jest dramat. Południe rozbudowywane i rozbudowywane i praktycznie jedno wąskie gardło dojazdowe. Masakra.

Abstrahując od powyższego mamy najsłabszą władzę ze wszystkich dużych miast w Polsce. Zero wizji, zero charyzmy, nic. Pani Dulkiewicz nie nadaje się na to stanowisko. Jej rządy, a właściwie ich brak, to kryminał.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 4

Maruda

Gdyby Ci się chciało przejść na komisję ruchu drogowego działającej w urzędzie, to tam miałbyś możliwość wyżalenia się. Tam rządzą rowerzyści i dlatego mamy tak jak mamy.
Pozostali uczestnicy komisji zatwierdzający plany i projekty swoje samochody pochowali w garażach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wies to malo powiedziane odechciewa się mieszkac
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Impreza

Kiedy festyn pani prezydent
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dulkiewicz,odejdz wstydu oszczedz

!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry