Widok

Transatlantyk

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Budynek powstał w ścisłym centrum Gdyni, przy Placu Kaszubskim. Stanowi zwieńczenie ulicy Świętojańskiej. 11 pięter wznoszących się kaskadowo wypełniają nie tylko mieszkania (od 4 piętra wzwyż), lecz także powierzchnie usługowe i biurowe (trzecie piętro). W ramach inwestycji powstały 73 apartamenty. Prawie wszystkim rodzajom apartamentów nadano nazwy portów, będących na szlaku podróży dawnych transatlantyków z Gdyni do obu Ameryk: Nawigator, Amsterdam, Roterdam, Le Havre, Londyn, Dublin, ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo udana inwestycja.

Nie widzę minusów. Może poza ceną ale to nic nowego.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wyjątkowy budynek

Świetna lokalizacja, bardzo dobra jakość, piękny budynek. Dla mnie mieszkanki centrum - marzenie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

nawiązanie do gdyńskiego modernizmu

piękny budynek, optycznie ładnie zamyka ul.Świętojańskiej. Taki Gdyński Neomodernizm ;) jeśli można się tak wyrazić. Chciałbym kiedyś tam zamieszkać..
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

nie tylko Świetny!

pod każdym względem i doskonale wpisuje się w tamtejszą pierzeje. Do tego najwyższej generacji garażowanie;))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

no.1

Rewelacja, piękna architektura ukazująca modernizm naszego miasta, na dodatek genialna lokalizacja, coś pięknego, moje wielkie marzenie tam zamieszkać
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Rewelacja w tym jak szybko się bogacimy ,skoro stać na mieszkanie po milion i więcej złotych. Myślę jednak,że - "Nie dla psa kiełbasa".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ceny...

...od 7900/m2? Hi, hi! Chyba za tzw. komórkę lokatorską!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te wszystkie pozytywne opinie

sprawiają wrażenie pisanych przez inwestora i/lub jego znajomych i krewnych! Budynek NIE PODOBA mi się. Wygląda jak biurowiec. Największym mankamentem mieszkania przy głównej ulicy jest hałas
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
do góry