Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
przewóz sofy wątek zamknięty Bardzo dziękuje za szybki i sprawny transport. Wszystko zgodnie z umową,...
~WojtekM
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

super transport wątek zamknięty miałem do przewiezienia stół którego nie dało się złożyć i włożyć do...
~PawełK
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

super wątek zamknięty Panowie bardzo mili. Zero sciemy i sztucznego przedluzania czasu uslugi....
~sylwester
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

POLECAM wątek zamknięty Terminowo, solidnie i bardzo sprawnie. Pełen profesjonalizm z uśmiechem na...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Punktualna i profesjonalna obsługa - jak będe się przeprowadzał jeszcze raz...
~Piotr
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Polecam ta firme !! wątek zamknięty Korzystałem ostatnio z firmy Transteam i ZDECYDOWANIE polecam ta firme,...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

TOP TEN wątek zamknięty Firma przeprowadzkowa - jedna z niewielu na trójmiejskim rynku- godna...
~HEKUS TEAM TRANSPORT PRZEPROWADZ
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Pochwała wątek zamknięty Dziękuję pracownikom firmy-PIEKAREK-za rzetelną pracę,punktualność i wielką...
~teresa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Polecam! wątek zamknięty Od pierwszego kontaktu super profesjonalnie - oddzwoniono do mnie w ciagu pol...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

OPINIA wątek zamknięty Nie pierwszy raz korzystamy z usług firmy Pana Piotra i jak zawsze jesteśmy...
~irmina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Bardzo polecam wątek zamknięty Mogę spokojnie polecić tą firmę, obsługa bardzo dobra i szybka. Przystępne...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

TRANSTEAM.PL - ZAWODOWCY !!! wątek zamknięty Sprawna, zorganizowana i wyraźnie doświadczona ekipa która przyjechała do...
~Grzegorz Płoć
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Super firma! wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi firmy transportowej "Transteam". Obsługa klienta,...
~Iwona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Pralka z marketu na Matarni! wątek zamknięty Po prostu rewelacja.Zanim wyszedłem z marketu,Pan z firmy Transteam już...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Doskonała firma wątek zamknięty Uprzejmi,bardzo profesjonalni,punktualni.Dwa razy korzystałam z usług tej...
~Katarzyna Rudnicka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty Transport rzeczy do przeprowadzki poszedł sprawnie i szybko. Zaletą jest też...
~Klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2013

Super fachowcy wątek zamknięty Rzadkością jest taka miła i fachowa obsługa zwłaszcza na "zaraz". Kontakt...
~Gdańszczanka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

Super firma wątek zamknięty Bardzo sympatyczne szefostwo i obsługa. Terminowi i uczynni. Bardzo dziękuję...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2013

Transport pianina wątek zamknięty Szybko , sprawnie . Zlecenie wykonane "od ręki " POLECAM
~Piotr
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2013

Opinia wątek zamknięty terminowo, solidnie, fachowy transport.
~Wlodek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
239

postów

120

wątków

do góry