Widok

Transport i logistyka

Cześć, moi rodzice są właścicielami spedycji zajmują się transportem na dość dużą skalę.Tato bardzo chce abym w przyszłości przejął firmę dlatego już teraz myślę o tym żeby podjąć naukę właśnie na studiach, które otworzą mi furtkę w tym kierunku.Ogólnie jestem bardzo zainteresowany tym kierunkiem i uważam, że będzie to dla mnie dobra przyszłość.Poszukiwałem szkoły, która byłaby dla mnie odpowiednia i natrafiłem na kierunek studia transport w Wyższej Szkole Bankowej.Czy ktoś z Was skończył może ten kierunek ?
Mnie on bardzo zainteresował chciałbym jednak skontaktować się z osobami, które wiedzą coś więcej o tym kierunku.Jak wszystko wygląda w praktyce? Zależy mi na dokonaniu dobrego wyboru w końcu to moja przyszłość.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Logistyke i transport mozesz studiowac na wielu politechnikach, i taka szkola to lepszy wybor niz szkola prywatna, ktora wymieniasz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Giełda transportowa międzynarodowa, taka jak Larditrans https://larditrans.pl/, to doskonałe narzędzie dla firm, które zajmują się międzynarodowym transportem. Dzięki giełdom ładunków, jak Larditrans, możesz łatwo znaleźć dostęp do wielu międzynarodowych ładunków i przewoźników. To pozwala na rozszerzenie działalności poza granice kraju i zwiększenie konkurencyjności. Platformy te oferują także narzędzia do zarządzania zleceniami, monitorowania przesyłek i oceny partnerów. Dzięki giełdom transportowym międzynarodowym, można efektywnie i ekonomicznie zarządzać międzynarodowymi operacjami transportowymi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....

do góry