Widok

Trasa BT Witomino?

Rowery Witomino Temat dostępny też na forum:
Mam prosbe do tych co byli tam rok temu bo moze pamietacie trase i byscie napisali cos o niej i jak mniej wiecej ona szla;) Bo moze w tym roku bedzie podobna trasa, w sumie nie wiem nie znam sie:P a mysle nadal czy tam startowac bo po pierwsze wlasnie nie znam trudnosci trasy a po drugie to nie wiem czy mnie(amatora) nie zmiota z trasy jacys zawodowcy...
Jak ktos ma cos ciekawego na ten temat do prosze sie tym tu dzielic;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, że się fajnie z Chłopakami objeżdża trasę.

Przy okazji dziękuję w imieniu Taty za zrobienie przerzutki! :-)
Już w pracy odkryliśmy, że problem leży też w obluzowanej kasecie.

Jak się uda naprawić to do zobaczenia jutro :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może się źle wyraziłem... dla kogoś kto ma dosyć dobrą kondycję to ta traska pewnie nie będzie stanowiła problemu. Ja jako, że przygode ze ściganiem zaczełem w kwietniu jeszcze takowej kondycji nie posiadam. Osobiście rozbroił mnie ten ostatni podjazd na tej trasie, co też jako jedyny z 5 osób zasówałem z buta pod niego;)) ale ludzie nie przejmować się tylko jechać... ja też podejme wyzwanie w końcu chodzi o dobrą zabawę, a przy najmniej na moim poziomie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Peter napisał(a):

> a jedziemy swoim tempem... kółko ma ok 3 km więc looz :-)
Czyli jednak wychodzi 5 kółek dla elity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Głowy nie dam, ale zdaje się że w zeszłym roku Elita jechała 6 okrążeń.
Brrr. Dobrze że nie jestem facetem ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale co tam, spróbować trzeba !! :-) Opinie o trasie poczytałem i nie pozostaje nic innego jak pojechać i stanąć na starcie... hehe debiut.. późno troche ale lepiej późno niż wcale :D.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że jest przeddzień zawodów, ale czy jedziecie dzisiaj choćby lajtowo objechać trase? Czy Witawa dzisiaj o 17 jest aktualna?

pozdROWER
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to dzisiaj o 17 ktoś tam będzie, a przynajmniej do wczoraj taka wersja była.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bedzie, bedzie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bardzo ubolewam nad tym ze mnie jutro nie bedzie bo mam k...a egzamin z mikro !! fcuk !! powodzenia zycze!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Usprawiedliwony ;-) Hryniewiecka? Kątowski?
A maaaaasz wirtualnego kopa na szczęscię ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesia napisał(a):

> Bedzie, bedzie :-)

A można się dowiedzieć kto się wybiera dzisiaj?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym moze sie wybrał, ale jeszcze nie wiem o ktorej. Jakoś koło 18.30 bardziej...
Pzdr.
T.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesia...Krysińska mi sie trafila, ale raczej mam juz w plecy bo troche sie nie przyozylem do powtorki i bardzo zaluje ze jutro nie pojade bo wyjatkowo lubie trase na witominie, ale mam nadzieje ze czolowka z elity nie zawiedzie... :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krysinska jest jedna z lepszych wykladowcow - moim zdaniem :) Miałem z nią mikro i w porownaniu z innymi grupa bylo suuper.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzę, że sporo ekonomistów kręci tymi dwoma kółkami :-) hehehehe
pozdrówka !!

PS: ekonomia jest spoko choć wolałem makro, dopiero przy ekonometrii zaczynają się schodki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i po zawodach bylo calkiem fajnie tylko gdzyby nie ta moja choroba ciekawe kiedy beda wyniki w kat.19-29 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1 Banach, 2 Bogziewicz, 3 Cichosz, 4 Krzywy, 5 Stępnowski, 6 Wojciechowski, 7 Ebertowski, 8 Bielski, 9 Pituch (chyba:), A dalej nie wiem. Powiem tylko ze byla strasznie mocna konkurencja w "elicie", co zreszta widac po nazwiskach...
p.s. Wyniki oczywiscie nieoficjalne!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wygrali ci co zawsze... czyli zawodowcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie by bylo jakby byla cala lista kto ktore ma miejsce bo nawet nie wiem ktore mam :) ,nie wiem jak wy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kia napisał(a):

> fajnie by bylo jakby byla cala lista kto ktore ma miejsce bo
> nawet nie wiem ktore mam :) ,nie wiem jak wy....

Trzeba zawsze chwile po zakończeniu wyścigu w swojej kategorii podejść do sędziów i zapytać, bo tak to czytane są tylko pierwsze trzy miejsca.
Będziesz pewnie jeszcze miał szanse na koniec sezonu, tzn. podczas Bike Toura Karwiny lub na stronie GOSIRu (www.gosir.gdynia.pl) gdzie pewnei będzie klasyfikacja generalna dla każdego zawodnika i jeżeli będziesz w pierwszej dziesiątce to będzie mógł sobie policzyć które miejsce miałeś.

pozdROWER
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0