Czy ktoś brał udział w spotkaniu zorganizowanym w szkole na nagietkowej?
Wiadomo kiedy dokładnie zaczynają i jak będzie wyglądało wyłącznie Chwaszczyńskie oraz dojazd do obwodnicyj?
00
~Plsr
81.190.68.*
(7 lat temu) 17 marca 2019 o 12:09
Start czerwiec-lipiec. Dokładnego planu nie mają, politechnika dopiero analizuje jak zorganizować ruch tymczasowy