Travelspot

Biura podróży Kolonie, obozy

Gdynia, pl. Górnośląski 21/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Włochy 2016 narty wątek zamknięty W dniach 20 – 28.02.2016 byłem uczestnikiem wyjazdu z Biura Travelsport...
~amp2009@wp.pl
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Spędziłam z rodziną bardzo udane ferie zimowe organizowane przez biuro...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

ES - opinia wątek zamknięty polecam-ciekawa oferta wyjazdowa i profesjonalna obsługa
~ES
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Obóz młodzieżowy wątek zamknięty Byłem z Travelspot na nartach w sezonie 2014/2015 i jestem bardzo zadowolony....
~Gigantowiec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Ferie w Aprice wątek zamknięty Byliśmy z mężem i dwójką dzieci w Aprice. Wyjazd zorganizowany wzorowo, nasze...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

narty w marcu wątek zamknięty Byłam na wyjeździe z Travelspot juz drugi raz. Tym razem w okolicach Madonny....
~Majka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Udany pobyt w Folgaridzie wątek zamknięty Razem z żoną byliśmy z biurem Travelspot w Folgaridzie. Wyjazd był bardzo...
~Szuwarek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Stała oferta jest od kilku lat ta sama. wątek zamknięty Te same słabe miejscówki w ofercie zimowej np Folgaria dla młodzieży. Płasko...
~Milos
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Kasia - opinia wątek zamknięty Grudzień 2014, Livigno: bardzo wysoka ocena dla instruktora Michała...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

wyjazd narciarski Folgaria 2015 wątek zamknięty Wyjazd zorganizowany przez Travelspot na wysokim poziomie. Nie wypowiadam się...
~SylwiaL
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry