Widok

Opinie do artykułu: Trefl Sopot rozbił Legię Warszawa w EBL. Artur Mielczarek rzucił 12 punktów z rzędu w trzeciej kwarcie.

Trefl Sopot planowo pokonał na wyjeździe Legię Warszawa w Energa Basket Lidze. Po wyrównanej pierwszej połowie koszykarze Marcina Klozińskiego odjechali rywalowi w trzeciej kwarcie. W niej świetnie wypadł m.in. Artur Mielczarek, który pomiędzy 22. a 25. minutą mecz rzucił 12 punktów z rzędu.

Legia: Mickelson 14 (5 zb.), Beane 10, Wilczek 6 (1x3, 5 zb., 5 as.), Kukiełka 5 (1x3), Kołodziej 4 oraz Collins 13 (1x3), Linowski 5, Bilbao 4 (7 zb.), Robak 2, Wall 0, Sulima 0, Szpyrka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Derby

Następny cel, piąta wygrana z rzędu
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

no i pięknie trzeba to kontynuować

gorzej ze takie piz....z torunia nagle przegrali i to dwa mecze akurat z konkurentami trefla do gry w osemce....miejmy nadzieje ze nastepne wyniki lublinow beda juz normalne i Trefl bedzie spokojnie w osemce wywalajac lublin
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak ma być. Trefl do boju.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wygrana cieszy, a zwłaszcza coraz lepsza gra młodych zawodników.Trefl powinien jeszcze bardziej stawiać na polskich graczy.Zawodnicy z zagranicy tak pod warunkiem,że są zdecydowanie lepsi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każde spotkanie będzie się liczyło.Nie można dać plamy,jak bywało.Wygrana z Legią to był obowiązek.Brawo Mielczarek i młodzi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gra zespołu jest coraz lepsza.Trzeba to utrzymać.Nie piszecie kto wyłączył Beane.

Trefl do boju.Walka i ambicja w każdym meczu.Skąd słabsza forma Karolaka?.

To kwestia jego glowy

I konkurencji w druzynie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coraz lepsza gra.To cieszy.Jest nadzieja na play-off ,oraz na jeszcze lepszy skład w przyszłym sezonie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwycięstwo można powiedzieć było zapewnione.Potrzebne będą ambicja i maksymalne zaangażowanie wszystkich zawodników w każdym spotkaniu .Trzeba zauważyć dobrą pracę trenera.

Zawodnicy Trefla są w dobrej dyspozycji.Oby tak w każdym meczu.Zasługa działaczy i trenera.
Marzy mi się ,aby sprawozdanie z meczu pisał fachowiec,który potrafi też wyciągać wnioski.