Widok
No wreszcie ktos rozpoznaje grupe po zachowaniach poszczegolnych zawodnikow a nie kolorze gaci.. bravo! posty + jezyk niektorych szansonistow z ww grupy na zawodach warte posluchania oj warte..wspanialy, bogaty i jakze madry sam w sobie plugawo- wulgarny jezyk..co ciekawe rowniez w stosunku do wlasnych kobiet:((/np podajacych szansoniscie bidon na trasie ..poezja, a jakie 'sportowe' zasady eliminowania zawodnikow nie posiadajacych wsparcia w ILOSCI startujacych z tej samej grupy no miodzio a raczej beet molassos.A aaaa..powyzsze spostrzezenia nie dotycza WSZYSTKICH , a tylko niektorych wybitnych szansonistow w buraczkowych kolorach co niestety przeklada sie jednak na postrzeganie calosci niestety
Kapusta napisał(a):
> Nie rozumiesz że takimi głupotami jakie wypisujesz dajesz nam
> do zrozumienia że jesteś niedowartościowanym idiotą ? Rusz
> szare komórki zanim coś napiszesz, jeżeli jeszcze je osiadasz.
> Zastanowiłes sie może zanim napisałes swoj post? Wyssane z
> palca, piszesz w naszym imieniu, nie mając z nami kompletnie
> nic wspólnego. Daruj sobie !
Jeżeli masz mi coś do zarzucenia to zrób to w sposób kulturalny i konkretny, bo niezbyt widać o co Ci dokładnie chodzi w powyższym poście i kogo reprezentujesz pisząc "naszym"? Pisałem w swoim imieniu, więc nie wiem o co Ci chodzi?
> Nie rozumiesz że takimi głupotami jakie wypisujesz dajesz nam
> do zrozumienia że jesteś niedowartościowanym idiotą ? Rusz
> szare komórki zanim coś napiszesz, jeżeli jeszcze je osiadasz.
> Zastanowiłes sie może zanim napisałes swoj post? Wyssane z
> palca, piszesz w naszym imieniu, nie mając z nami kompletnie
> nic wspólnego. Daruj sobie !
Jeżeli masz mi coś do zarzucenia to zrób to w sposób kulturalny i konkretny, bo niezbyt widać o co Ci dokładnie chodzi w powyższym poście i kogo reprezentujesz pisząc "naszym"? Pisałem w swoim imieniu, więc nie wiem o co Ci chodzi?
pozdrawiam
Żywy
Żywy
żYwY napisał(a):
> Popieram Mariusz!
> Skoro niektórzy mają tak wiele do powiedzenia to może po prostu
> pokażą kto jest górą, stając na kresce? Bo najpierw trzeba
> przejeździć troche km i zaliczyć niejedne zawody, żeby móc się
> mądrzyć. Tak się składa że większość Treka znam od kilku lat i
> mogę za nich ręczyć że w niejednym temacie mają sporo ciekawego
> do powiedzenia, więc dobrze że się udzielają, bo na to
> zapracowali. Powiedz Inez, czy ktoś z tego forum lub z osób
> znanych w 3miejskim świecie rowerów Cię zna? Poręczy za ciężką
> pracę jaką wkładasz w ten sport od wielu lat, czy pozostajesz
> rowerzystą internetowym, kręcącym głupoty na forum?
> Szanujmy się na wzajem! To że ktoś jest lepszy lub że trenuje
> dłużej i ma większą wiedzę, nieznaczy że ma być bojkotowany! To
> nei wyboru do władz lokalnych!
>
Nie rozumiesz że takimi głupotami jakie wypisujesz dajesz nam do zrozumienia że jesteś niedowartościowanym idiotą ? Rusz szare komórki zanim coś napiszesz, jeżeli jeszcze je osiadasz. Zastanowiłes sie może zanim napisałes swoj post? Wyssane z palca, piszesz w naszym imieniu, nie mając z nami kompletnie nic wspólnego. Daruj sobie !
> Popieram Mariusz!
> Skoro niektórzy mają tak wiele do powiedzenia to może po prostu
> pokażą kto jest górą, stając na kresce? Bo najpierw trzeba
> przejeździć troche km i zaliczyć niejedne zawody, żeby móc się
> mądrzyć. Tak się składa że większość Treka znam od kilku lat i
> mogę za nich ręczyć że w niejednym temacie mają sporo ciekawego
> do powiedzenia, więc dobrze że się udzielają, bo na to
> zapracowali. Powiedz Inez, czy ktoś z tego forum lub z osób
> znanych w 3miejskim świecie rowerów Cię zna? Poręczy za ciężką
> pracę jaką wkładasz w ten sport od wielu lat, czy pozostajesz
> rowerzystą internetowym, kręcącym głupoty na forum?
> Szanujmy się na wzajem! To że ktoś jest lepszy lub że trenuje
> dłużej i ma większą wiedzę, nieznaczy że ma być bojkotowany! To
> nei wyboru do władz lokalnych!
>
Nie rozumiesz że takimi głupotami jakie wypisujesz dajesz nam do zrozumienia że jesteś niedowartościowanym idiotą ? Rusz szare komórki zanim coś napiszesz, jeżeli jeszcze je osiadasz. Zastanowiłes sie może zanim napisałes swoj post? Wyssane z palca, piszesz w naszym imieniu, nie mając z nami kompletnie nic wspólnego. Daruj sobie !