Widok

Trek Gdynia

Czytam niektóre zamieszczone tutaj tematy i nie wiedzieć daczego większość z forumowiczów robi dziwne uwagi lub podtesty co do tak fajnie rozwijającego się klubu jakim jest Trek Gdynia.
No i moje pytanie jest bardzo proste - dlaczego ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ktoś chce ścigać się w przełajach proponuje już złożyć wniosek o licencję na 2009 rok. Pzkol do najszybszych nie należy a wyścigi po nowym roku jechać trzeba już na nowej licencji. Rower na przełaje można już za 1000- 1500 poskładać, przyda się też jako typowa zimówka.

www.trek.gd.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na przełaje potrzeba jest licencja i Koza, np taka jaką Pan Robert ścigał się na wiosnę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sezon sie rozpoczyna..przelajowy ale to sport nie dla kazdego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym roku sezon się nie kończy:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tam Andrzej nie przesadzaj :)Aż tak źle to nie jest.To co w sobote zakończenie sezonu ;>??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda że przez atmosferę, coraz smutniej......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
....uwielbiam na forum kłótnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drań własciwy napisał(a):

> wulgarny jezyk..co ciekawe rowniez w stosunku do
> wlasnych kobiet:((/np podajacych szansoniscie bidon na trasie

Podoba mi się wyrażenie "kobieta wlasna" ;-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
" A kapusta rzecze smutnie ... "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kapusta - głowa pusta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej hej....a czemu Ziarno przestał pisać na forum hmmm ? ;> hoooop hooooop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale żeś się wypocił aby to napisać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wreszcie ktos rozpoznaje grupe po zachowaniach poszczegolnych zawodnikow a nie kolorze gaci.. bravo! posty + jezyk niektorych szansonistow z ww grupy na zawodach warte posluchania oj warte..wspanialy, bogaty i jakze madry sam w sobie plugawo- wulgarny jezyk..co ciekawe rowniez w stosunku do wlasnych kobiet:((/np podajacych szansoniscie bidon na trasie ..poezja, a jakie 'sportowe' zasady eliminowania zawodnikow nie posiadajacych wsparcia w ILOSCI startujacych z tej samej grupy no miodzio a raczej beet molassos.A aaaa..powyzsze spostrzezenia nie dotycza WSZYSTKICH , a tylko niektorych wybitnych szansonistow w buraczkowych kolorach co niestety przeklada sie jednak na postrzeganie calosci niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, rozumiem o co Ci chodzi. Ale jeśli chodzi o dyskusje związane z rowerami, treningiem, itp. to co innego ma być argumentem popierającym wypowiedź jak nie forma, a więc osiągane rezultaty?

pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile czasu według ciebie powinnam być przed tobą na mecie, żebyś przełknął moje słowa z uśmiechem ? Przepraszam za formę i brak cudzysłowia. Jeszcze nie poznajesz, to przemówił do ciebie Trek Gdynia słowami z tego i sąsiedniego wątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kapusta napisał(a):

> Nie rozumiesz że takimi głupotami jakie wypisujesz dajesz nam
> do zrozumienia że jesteś niedowartościowanym idiotą ? Rusz
> szare komórki zanim coś napiszesz, jeżeli jeszcze je osiadasz.
> Zastanowiłes sie może zanim napisałes swoj post? Wyssane z
> palca, piszesz w naszym imieniu, nie mając z nami kompletnie
> nic wspólnego. Daruj sobie !

Jeżeli masz mi coś do zarzucenia to zrób to w sposób kulturalny i konkretny, bo niezbyt widać o co Ci dokładnie chodzi w powyższym poście i kogo reprezentujesz pisząc "naszym"? Pisałem w swoim imieniu, więc nie wiem o co Ci chodzi?

pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ty nie bądź taka do przodu bo ci z tyłu zabraknie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żYwY napisał(a):

> Popieram Mariusz!
> Skoro niektórzy mają tak wiele do powiedzenia to może po prostu
> pokażą kto jest górą, stając na kresce? Bo najpierw trzeba
> przejeździć troche km i zaliczyć niejedne zawody, żeby móc się
> mądrzyć. Tak się składa że większość Treka znam od kilku lat i
> mogę za nich ręczyć że w niejednym temacie mają sporo ciekawego
> do powiedzenia, więc dobrze że się udzielają, bo na to
> zapracowali. Powiedz Inez, czy ktoś z tego forum lub z osób
> znanych w 3miejskim świecie rowerów Cię zna? Poręczy za ciężką
> pracę jaką wkładasz w ten sport od wielu lat, czy pozostajesz
> rowerzystą internetowym, kręcącym głupoty na forum?
> Szanujmy się na wzajem! To że ktoś jest lepszy lub że trenuje
> dłużej i ma większą wiedzę, nieznaczy że ma być bojkotowany! To
> nei wyboru do władz lokalnych!
>

Nie rozumiesz że takimi głupotami jakie wypisujesz dajesz nam do zrozumienia że jesteś niedowartościowanym idiotą ? Rusz szare komórki zanim coś napiszesz, jeżeli jeszcze je osiadasz. Zastanowiłes sie może zanim napisałes swoj post? Wyssane z palca, piszesz w naszym imieniu, nie mając z nami kompletnie nic wspólnego. Daruj sobie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka jest moja opinia. Niemusisz się z nią zgadzać. Jednak wypadałoby ją uszanować.
Ale nadal nie odpowiedziałeś na pytania z powyższego posta, jak to jest z Tobą?

pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie bądź takim dupowłazem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry